• Evlilikte Heyecan Nasıl Taze Tutulur

  Severek evlendiniz ve mutlu bir yuva kurdunuz fakat her şey eskisi gibi değil ve siz de eski heyecanlı günlerinizi arıyorsanız sizler için bir kaç ipucu verelim.

  Severek evlendik veya görücü usulü ile evlendik ama ilk yıllardın heyecanı şimdi kalmadı diyenlerdenseniz yalnız değilsiniz. Bir çok kadın hep aynı dertten muzdarip. Peki ya neden böyle oluyor. Evlilikte heyecanı kaybetmemek için neler yapmalı. Evlilikte heyecanı kaybetmemek için yapılması gerekenler nelerdir? Tüm sorularınızın cevabını kadının sitesi aşk köşesinde vermeye çalışacağız.

  Evlilikte heyecan nasıl taze tutulur?

  Mutlu bir yuva kurmak ve bu mutluluğu her geçen gün onlarca yüzlerce sorunlara rağmen koruyabilmek hiçte kolay değildir. Ama yine de sorunların üstesinden gelmek ve evliliğiniz için güzel birşeyler yapmak istiyorsanız bize kulak verin. Diyelim ki evleneli uzun bir zaman oldu. 5 veya daha fazla yıl… Evliliğinizin ilk yıllarında duyduğunuz o güzel sözler ve aldığınız hediyelerden eser yoksa neler yapmalıyız.

  Evliliğinizin ilk günlerini hatırlayın. Nasıl bir vakit geçirdiğinizi nasıl mutlu olduğunuzu anımsayın ve bu yönde eşinize davranmaya çalışın. Unutmayın ki bu ilgi ve alaka birden bire kesilmedi ve sizin de bunda etkiniz oldu. Belki de suçun en büyüğü kendinizde. Hiç bunu düşündünüz mü?

  Erkeği kendine bağlamanın yolu aslında çok da basittir. Fazla şey istemez. Siz eski heyecanı kaçırdınız mı erkek de ister istemez bu heyecanı kaçıracaktır. Evlilikte heyecanınızı eskisi gibi yüksek seviyelere çıkarmak için eşiniz için en son ne zaman romantik bir akşam yemeği hazırladınız. Soruya cevabınız net değilse kendinize dönüp bir bakmalısınız. Eşiniz eve geldiğinde onu romantik bir yemekle ve olduğundan güzel bir makyaj ve gece kıyafeti ile karşılamayı denediniz mi? Bunu sürekli yapın demiyorum. Fakat ayda yılda bir de olsa da yapılması gereken birşeydir.

  Şimdi romantik akşam yemeği ve gece kıyafetleri dedikten sonra bazılarının  evde çocuklar var dediğini duyar gibiyim. Peki ya en son ne zaman çocuklar uyuduktan sonra gecenin bir yarısı kalkıp eşiniz için evliliğinizin ilk yıllarında giydiğiniz gecelikleri ve fantazi çamaşırlarınızı giydiniz? Başka bir soru daha soralım. Birlikte vakit geçirebilmek adına ne zaman çocukları dedelerinin yanına veya kuzenlerine gönderdiniz? Bunların hiçbirini yapmadıysanız zaten heyecanı kaybeden sizsiniz.

  Yarın ilk işiniz imkanlarınız ölçüsünde evliliğiniz için heyecan getirecek bir şeyler yapmak olsun. İlk adımı siz atın devamı gelecektir.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Aşk Resimleri
  Hoşlanma, Sevgi ve Aşk Arasındaki Fark Nedir?
  Cinsel İsteği Artıran Gıdalar
  Cinsel Performansınızı Artıracak Besinler
  Erkeklerin sevmediği kadın hareketleri
  Erkeklerin Sevmediği Kadın Hareketleri
  Sağlıklı İletişimde Kullanılacak Yöntemler
  Aile İçinde Sorunları Çözmek İçin Kullanılan Yöntemler
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>