• Evlenme Teklifi Nasıl Yapılır

  Seviyorsunuz ve evlenmek istiyorsunuz. Ama bir türlü nasıl bir evlenme teklifinde bulunacağınızı kestiremiyorsanız makalemizde birbirinden güzel tiyolar bulabilirsiniz.

  Seven insan aşkını sevgisini dillendirmekten korkmaz ve her defasında yılmadan usanmadan dile getirir. Fakat öyle bir şeydir ki evlilik teklifi, yerini ve zamanını iyi ayarlamak gerekir. Uygun zaman ve uygun yeri bulduktan sonra o ana en uygun ruh halinde olmak da gerekir. Örneğin iş çıkışı yorgun bir zamanda evlenme teklifinde bulunamazsınız. Yer ve mekan her ne kadar da uygun olursa olsun. Onun için muhteşem üçlüyü yakalamak gerekir. Yer, mekan ve ruh hali…

  Öncelikle evlilik teklifinde bulunmadan önce bir yüzük almanız gerekir. Bütçenize en uygun bir tektaş yüzük modeli seçerek ilk hazırlığı yerine getirmiş olursunuz. Ardından tektaş yüzüğü kız arkadaşınıza taktim edeceğiniz bir yer ve mekan ayarlamanız gerekiyor. Arkasından ise isteyenler yüzüğü taktim etmeden önce kız arkadaşını şaşırtacak bir sürpriz yapmayı yeğliyor.

  Her şeyi kediniz organize edebileceğiniz gibi bu alanda profosyenel destek veren organizasyon şirketlerinin fikirlerinden de yararlanabilirsiniz. Taktir edersiniz ki en güzel fikir yine de kendinize özgü bir fikir olmasıdır. Kendinize özgü bir fikir ile kız arkadaşınıza evlenme teklifinde bulunduğunuzda bu kız arkadaşınızın daha çok hoşuna gidecektir.

  Bir kaç tane özgün fikir örneği vermek istiyorum sizlere…

  Bir hafta sonu kız arkadaşınızı da alıp bir tatil mekanına gidebilirsiniz. Ardından denizin keyfini çıkarmak için kız arkadaşınızı da alıp otelin plajına gidebilirsiniz. Ardından daha önceden ayarladığınız kişiler denizden size doğru yüzerek gelirler ve üzerinize güller atar… Bir deniz kızı da yüzerek kalabalığın oluşturduğu halkanın içine girerek size yüzüğü taktim eder ve sizde kız arkadaşınıza evlenme teklifinde bulunursunuz….

  Yine bir hafta sonu kız arkadaşınızı da alarak sessiz bir yerlere gidebilirsiniz. Ardından da belirlediğiniz arkadaş grubunuzu da kız arkadaşınızdan habersiz davet edebilirsiniz. Kalabalıktan uzak baş başa kaldığınız bir anda arkanıza dönüp bir bakıyorsunuz ve arkadaşlarınız koskoca bir pankart ile size doğru yaklaşıyorlar… Kız arkadaşınız neye uğradığına şaşırırken cebinizden yüzüğü çıkararak evlenme teklifinde bulunuyorsunuz….

  Unutmayın ki en güzel evlenme teklifi fikrini yine kendiniz oluşturabilirsiniz.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Beyaz Kına Sepeti Modelleri
  Kına Çeyiz Seti Modelleri
  gift boxes over white background 3d illustration
  Sevgilime Sevgililer Gününde Ne Alsam
  Aşk ve sevgi resimleri
  14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları ve Resimleri
  Sevgililer gününe özel pastalar
  Sevgililer Günü Yaş Pasta Çeşitleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>