• Erkeklerin Sevmediği Kadın Hareketleri

  Sağlıklı bir ilişkiye sahip olmak istiyorsanız erkeklerin sevmediği kadın hareketlerini bilmenizde fayda var.

  Bazen erkekleri anlamak oldukça zordur. Ama kabul etmek gerekir ki kadınlar da erkekleri bazı konularda aşırı derecede bunaltırlar. İşte en çok yapılan ve erkeklerin hiç de hoşlanmadığı kadın hareketlerinden bazılarını sizler için bir araya getiriyoruz. Bu hareketleri yapmamanızda fayda görüyoruz.

  Erkeklerin sevmediği kadın hareketleri nelerdir?

  1. “Konuşmamız lazım” diye başlayan cümleler genellikle erkeklerin hoşuna gitmez. Konuşmamız lazım yerine siz direk konuya girin.

  2. Birlikte alışveriş yapalım diye ısrar etmeyin. Çünkü erkeklerin büyük çoğunluğu alışverişi sevmez. Özellikle de kadınlar ile yapılan alışverişler erkekler için tam bir zulüm gelebilir.

  3. Beni güzel buluyor musun veya beni ne kadar seviyorsun gibi sorular sormaktan kaçının. Zaten sizi güzel bulduğu ve sevdiği için birlikte değil mi? Daha neyin peşindesiniz. Eşeğin aklına karpuz kabuğunu sokmanın anlamı ne?

  4. Hediye ve çiçek alınması için kendilerine çaktırmadan baskı yapılmasından hoşlanmaz erkekler. Kadınlar bunu çaktırmadan yaptıklarını sanırlar. Ama bir erkek daha kadın cümlesini kurmadan altında yatan gerçeği görebilir.

  5. Beş dakikaya hazırım deyip de bir saat bekletilmekten sanırım ne erkekler ne de kadınlar hoşlanırlar. Özellikle de bir yere gideceğiniz zaman evden çıkmadan önce yapılan hazırlıklar fazla uzamasa çok iyi olur ilişkiniz adına.

  6. Her ne kadar kendisi karamsar da olsa bir erkek kadının karamsar olmasını istemez. Onun için daima umutlu olmalısınız ve olumsuz cümleler kurmaktan kaçınmalısınız.

  7. Cep telefonunun karıştırılmasından hiç bir erkek hoşlanmaz. Sadece cep telefonu değil sosyal medya hesaplarının kontrolü de başlı başına bir kavga sebebidir.

  8. “Ben sana söylemiştim” lafını duymaktan. Kim hoşlanır ki. Sadece erkekler hoşlansın. Zaten yanlışı yapmış adam cezasını da çekiyor. Ne gerek var yüzüne vurmaya veya kendini haklı çıkarmaya.

  9. Erkekler arkadaşlarının yanında sert ve otoriter görünmek isterler. Onun için arkadaş ortamında canım, aşkım… gibi sözler kullanmayın. Bazı kadınlar da kullandıkları yetmiyormuş gibi illa ki karşılık beklerler. Aman ha sakın böyle bir hataya düşmeyin.

  10. Eski ilişkiler üzerine sorulan amansız sorulardan hiç bir erkek hoşlanmaz. Eskiyi bir kenara atıp sizin yanınızda değil mi zaten sürekli aklına getirmeyin eskileri…

  11. Olayları abartarak anlatan kadınları hiç sevmez erkekler. Onun için olduğu gibi anlatın. Çok fazla süsleyip püslenmeye gerek yoktur. Direkt sadete gelebilirsiniz.

  12. Çok fazla ve gereksiz kıskançlıklar da yine sevilmeyen kadın hareketleri arasında gelmektedir.

  13. “Sence bu kız güzel mi” sorusunun sorulmasından. Evet o kız çok güzel belki de ama güzel dediği zaman kopacak kızılca kıyametin farkında değil midir sizce erkekler? Bir de ne sokmayın şu kabuğu akıllarına…

  14. Erkeklerin annesi ile kendinizi sakın ola ki kıyaslamaya kalmayın en büyük hataya düşersiniz.

  15. Bazen kadınlar korkularını dile getiremezler ve bilmece gibi söylenip dururlar. Söylesem mi söylemesem mi arasında gidip gelirken aslında konuşmalarınız bir bilmece gibidir ve bu konuşma erkeği çileden çıkarır.

  16. Çok fazla pembe dizi izlemek ve yetmiyormuş gibi onları anlatmanız erkeklerin sevmediği hareketler arasında yer alır. Bırakın Fatmagül’ün Suçunu da bilmeyi versin adam. Zaten merak da etmiyor ki onu. Neden anlatma ihtiyacı duyuyorsunuz ki. Eee adamın suçu ne?

  17. Başka insanların ilişkileri ile kendi ilişkilerinin kıyaslanması da yine erkekleri kızdıran kadın hareketleri arasında yer alır. Her ilişki ayrıdır ve kendine güzeldir. Yarışa girmenin anlamı nedir ki veya aynı ilgi ve alakayı beklemenin.

  18. Sevgililer günü, yıl dönümü, doğum günü, tanışma yıl dönümü, ilk buluşma… gibi kadınlar için son derece önem arz eden konular malesef erkekler için o kadar da önemli değildir. Bunun bilincinde olup fazla beklenti içerisinde olmazsanız mutlu olursunuz.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Evlilik Teklifi Resmi
  Evlenme Teklifi Nasıl Yapılır
  gift boxes over white background 3d illustration
  Sevgilime Sevgililer Gününde Ne Alsam
  Aşk ve sevgi resimleri
  14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları ve Resimleri
  Sevgililer gününe özel pastalar
  Sevgililer Günü Yaş Pasta Çeşitleri
 • 2 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. agzimizla kusta tutsak yaranamayiz bu erkeklere

  2. eee baska bide kadınların ne istediğini dusuneydiniz. :-) :-)

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>