• Erkeklerin Sevdiği Kadın Giyim Stilleri

  Erkeklerin kadınlarda en çok beğendiği giyim tarzı nedir diye merak ettiniz mi? Başka bir deyişle erkeklerin hoşuna giden kadın giyimleri nelerdir?

  Bu makalemizde sizlere erkeklerin ilgisini çekecek ve onların hoşlanacağı kadın kıyafetleri ve trendleri konusunda bilgi sunmaya çalışacağız. Bilindiği üzere her kadın güzel giyinmek ister. Bir de şöyle bir gerçek vardır ki her kadın beğenilmek ve takdir edilmek ister aynı zamanda. İşte bu yüzden de kıyafet ve tarz konusunda sizlere erkeklerin seveceği ve gözüne hoş geleceğine inandığımız tiyolar vereceğiz.

   

  1. Bol gömlek ve bol kot pantolon

  Erkekler sanılanın aksine dar kıyafetler yerinde bol kıyafetleri tercih eden kadınları daha çok beğeniyor. Özellikle de bol bir gömlek ile bir adım önde olabilirsiniz.

  2. Kalem etek

  Yine çoğu kadın erkeklerin mini etek veya yırtmaçlı eteklerden hoşlandığını zannedebilir. Ama gerçek şu ki erkekler kalem etek giyinen kadınları seviyor. İlkbahar yaz sezonun da sizlerde sokaklarda pek de görmeye alışık olmadığımız kalem eteklerden biri ile kendi tarzınızı yaratabilirsiniz.

  3. Trench coat

  Yaz sıcaklarının tam da hakim olmadığı özellikle de akşam serinliğinde kot pantolon üzerine güzel bir trench coat hem şıklığınızı bir adım daha öteye taşıyacak hem de soğuk günlerde imdadınıza yetişecektir.

  4. Renk tercihi

  Kırmızı rengin bir çekiciliği olduğu yıllardır bilinen bir gerçek haline gelmiştir. Ama sokak modasına ayak uydurmak ve bahar ve yaz aylarında daha açık renkler seçerek göz önünde olmak istiyorsak açık mor ve beyaz karışımı bir kombin son derece ilgi çekici olacaktır.

  5. Ayakkabı olarak babet

  Erkekler genellikle topuklu ayakkabı tercih eden kadınlardan hoşlanır sanılırdı. Lakin bu da artık ilgisini kaybetme başladı. Topuklu ayakkabı modası bitti denilemez tabi ki de. Yalnız gerçek olan şu ki erkekler kadınların sağlığını düşünmüyor değil.

  6. Elbise tercihleri

  Özellikle de yaz aylarında birbirinden güzel elbise modellerinden bir tanesi seçmek ve üzerimizden çıkarmamak üzere giymek isteriz. Yaz aylarında ve bahar da çiçekler açan elbiseler erkeklerin de en çok hoşlandığı kadın elbiseleri arasında yer almaktadır. Burada tercihimiz düz renkler veya leopar desenler yerine doğa ile iç içe olan çiçek desenli açık elbiseler olmalıdır.

       
    
 • Benzer Yazılar
  2016-Kına-Gecesi-Abiye-Elbise-Modelleri-3
  Kına Geceleri Için Şık Abiye Modelleri
  Tül Dekolteli Gecelik Modelleri
  Fantazi Gecelik Modelleri
  2019 Armine Pardesü Modelleri (14)
  2019 Armine Pardesü Modelleri
  Panduf Pofuduk Terlik Modelleri (4)
  Panduf Pofuduk Terlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>