• Erkekler Ne İster Kadınlar Ne Yapar!

  Her zaman bayanlar erkeklerden bir tatlı söz bir güler yüz ister de peki ya erkekler ne ister bir kadından. Mutlu bir ilişki istiyorsanız bir bayan olarak sizin de bazı sorumluluklarınız vardır. Bunlardan bir tanesi de mutlu bir ilişkinin en önemli noktalarından biri olan karşılıklı sevgi ve saygıdır.

   

  Geçmişten günümüze bir çok bayan hep erkeklerden bir şeyler beklemiş ve şayet erkek de bu isteklere karşılık verememişse mutsuz bir birliktelik ve ayrılıklar da peşinden gelmiştir. kadininsitesi.com olarak bizler de mutlu bir ilişki için bir erkeğin beklentilerini sizler için araştırdık. Tavsiyelere uyduğunuz taktirde daha da mutlu bir birlikteliğinizin olacağını düşünüyoruz.

  İşte erkeği memnun edecek  6 altın kural

  1.

  Her insanın doğasında olan taktir edilme isteği erkeklerde tavan yapmaktadır. Onun için ilk tavsiyemiz eşinizi yaptığı iyi şeyler karşılığında tebrik edin. Yaptığı güzel şeylerin sizi ne kadar mutlu ettiğini ona yansıtın. Hatta biraz da abartarak bunu senden daha iyi hiçbir erkek yapamaz diyerek pembe yalanlar söyleyin.

  2.

  Taktir edilme duygusunun altında ego yarmaktadır ve bu ego erkeklerin çoğunda tavan yapmaktadır. Bunu göz önünde bulundurarak eşinize ne kadar yakışıklı, güçlü, anlayışlı, yardımsever… aklınıza gelebilecek tüm güzel şeylere saymayı ihmal etmeyin. Her ne kadar dediğinize sizde inanmasanız çoğu zaman mutlu bir ilişkinizin olmasını istiyorsanız, tavsiyelere uyun…

  3.

  Eşinize güvenmekten korkmayın ve oma güvendiğinizi hissettirin. Erkeğin bir özelliği de kendini güvenlik görevlisi gibi görmesidir. Onun yanındayken kendinizi güvende hissettiğinizi, yalnızken güvende olmadığınızı ona anımsatın. Göreceksiniz ki sizin üzerinize daha fazla düşecektir.

  4.

  Erkekler bayanlara nazaran daha az konuşur ve daha az şey paylaşır. Şayet eşinizin morali bozuksa ona ne oldu anlat veya sende birşeyler var ne oldu anlat bakalım gibi sorularla yaklaşmayın. Siz ne kadar üzerine gitseniz de anlatmayacaktır. Yapacağınız en güzel şey, aklındakini unutmasını sağlayacak şeyler yapın. Kafasında onu kemiren düşüncelerden uzaklaşmasını sağlayın. Ondan sonra da zaten siz sormasanız bile o neye morali bozuk olduğunu, canını sıkan şeyi size bir bir anlatacaktır.

  5.

  Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer diye bir söz vardır klişeleşmiş. Onun için en güzel yemekleri yapın, özellikle sevdiği yemekleri yapmanız ona ne kadar çok değer verdiğinizi gösterecektir. Erkek mutfağa geçip de yemek yapıyorsa, mutlaka onu ödüllendirin.

  6.

  Kendinize akmayı ihmal etmeyin. Bir erkek için en değerli varlık hiç kuşkusuz eşidir. Siz kendinize ne kadar bakarsanız ve eşinizin karşısına bakımlı çıkarsanız eşiniz onun için hazırlandığınızı düşünecek ve size daha fazla bağlanacaktır. Onun için eşinize çok hoş giyinmeli, işten çıkar çıkmaz size koşmalıdır. Ona göre en sexi, en güzel, en bakımlı kadın siz olmalısınız. Böylece ilişkiniz sağlam temeller üzerine oturacak ve mutlu bir birlikteliğiniz olacaktır.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Evlilik Teklifi Resmi
  Evlenme Teklifi Nasıl Yapılır
  gift boxes over white background 3d illustration
  Sevgilime Sevgililer Gününde Ne Alsam
  Aşk ve sevgi resimleri
  14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları ve Resimleri
  Sevgililer gününe özel pastalar
  Sevgililer Günü Yaş Pasta Çeşitleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>