• En Yeni Havlu Kenarı Örnekleri

  Sevgili hanımlar uzun bir aradan sonra en güzel havlu kenarı örnekleri ile karşınızdayız. İğne oyası havlu kenarı örneklerinden, Motifli havlu kenarı örneklerine onlarca en yeni havlu kenarı örneklerini bir araya getirdik.

  Günlük kullanım havlu kenarı örneklerinin yanı sıra genç kızların çeyizlerinin olmazsa olmazlarından bir birinden güzel Tığ İşi Havlu Kenarı Örnekleri listemizde ilk sıralarda yer almakta. Günlük kullanıma en uygun havlu kenarı örneklerinin yanı sıra ağır misafirlerimiz geldiği zaman en gösterişli havlu kenarı örnekleri ile süslü havlularımızı gün yüzüne çıkarmak isteriz. Belki de gelin çeyizlerinin en can alıcı noktalarını farklı havlu kenarı motifleri oluşturmaktadır. Her yerde gözümüze çarpan havlu kenarı örnekleri çok da ilgi çekmeyebilir. Ama en yeni havlu kenarı örneklerinin yer aldığı bir gelin bohçası her zaman göz nuru olmuştur. Üstelik her anne bu en yeni havlu kenarı örneklerinin resimlerini çekerek veya örneklerini alarak farklı renk ipler kullanarak kızlarına bu havlu kenarı motiflerini kullanır. Yetenekli olanlar ise farklı motifler ekleyerek yeni tasarım havlu kenarı örnekleri oluşturabilir.

  Sadece genç kızların çeyizlerinde mi yer alır en yeni havlu kenarı örnekleri? Tabi ki de hayır. Ev dekorasyonuna önem veren her kadın her zaman en güzel havlu kenarı örnekleriyle süslenmiş havlular kullanmak ister. Unutmamak gerekir ki güzel bir iğne oyası havlu kenarı ile süslenmiş bir havlu banyo dekorasyonun en değerli yapı taşını oluşturmaktadır.

  Peki ya sadece banyo için mi kullanırız en yeni havlu kenarı örneklerini. Mutfak havluları için de güzel bir havlu kenarı motifi kullanabilirsiniz. Yine mutfaklarımızda yepyeni havlu kenarı örnekleri ile harika bir kombinasyon oluşturabilirsiniz. Karar sizin. Siz yeter ki yapmak isteyin.

  Şimdi sizler için hazırladığımız galerimizde en yeni havlu kenarı örneklerine bir göz atalım.

  Daha önceki yıllarda yüz binlerce bayanın tercih ettiği en çok tercih edilen havlu kenarı örneklerine aşağıdaki linklere tıklayarak veya örgü bölümünden ulaşabilirsiniz.

  2017 Havlu Kenarı Örnekleri

  En Güzel Havlu Kenarı Örnekleri

  2014 Mutfak Havlu Kenarı Örnekleri

  2014 Motifli Havlu Kenarı Modelleri

  İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>