• En Şık En Güzel Mobilya Modelleri

  Yeni evlenecek çiftler, evinde değişiklik yapmak isteyenler sizler için bu yazımızda birbirinden şık birbirinden modern mobilya ve en güzel mobilya çeşitlerini sizlerle buluşturuyoruz.

  Bir ev için birçok şey çok önemlidir ama mobilya ve perdelerin apayrı bir yeri vardır evde. Bundan sonraki yazımızda sizlerle perde modellerini de paylaşabiliriz eğer dilerseniz. Kendini evinde huzurlu hissetmek isteyenler, evini otel gibi değil de tam da eskilerin değimiyle hane anlamında kullanmak isteyenler mobilyalarını da iyi seçmelidirler. Çünkü bir insanı evi kendine ne kadar çok çekerse işte o evde huzur vardır, mutluluk vardır. Sevgili hanımlar özellikle size söylüyorum evinizin eşyalarını seçerken eşlerinizin fikrini de almayı unutmayın. Birçok şeyde onların istediği model, renk olsun ki evde kendisinin de payının olduğunu hissetsin. İşte o zaman o eve bağlanması ve sürekli kendini o evde hissetmesi en iyi şekilde olacaktır. Bunu hanımlara söylüyorum çünkü malum hanımlar her şeyi kendileri yapmak isterler. Oysa eşlerinin de o ev için kendi zevklerine göre bir şey alması inanın bir hanenin kurulmasında çok önemli yer tutar.

  Eğer modern modellerden hoşlanıyorsanız ilginç ve sade tasarımları tercih edebilirsiniz. Sıradan şeylerden sıkıldıysanız çılgınlık yapmak hiç de fena olmaz derim ben. Renk olarak da hafif grimsi renkler, mürdüm rengi, petrol mavisi, sütlü kahve, bordo tercih edebilirsiniz. En şık mobilya modellerinden biri de klasik model dediğimiz daha ağır daha olgun modeller sizi evinizde mutlu hissettirecektir. Eğer ki klasik modellerden hoşlanıyorsanız özellikle krem rengi, kahverengi modelleri tercih edebilirsiniz.

  Eğer ki ruhunuz gençse ve genç kalsın istiyorsanız ve de ben cıvıl cıvıl bir evde kendimi çok iyi hissediyorum diyorsanız en güzel mobilya modellerini rengârenk mobilya modelleri arasından seçebilirsiniz. Özellikle bu senenin modası sarı ve kahverengi, bazen bunun daha da karışık renkleri sarı, mavi, yeşil, kırmızı bunlardan hepsini tek tek seçmek zorunda kalmadan hepsini seçebileceğiniz birçok modellerden mevcut.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Koyu Renkli Nevresim Takımları
  2017 İlk Bahar Yaz Sezonu Nevresim Modelleri
  Bahar Çiçekleriyle Oda Kokusu
  Bahar Çiçekleriyle Doğal Oda Kokusu Yapımı
  Zarif Nişanlık Modelleri
  2015 Nişan Elbise Modelleri
  Kapalı Gelin Başı Modelleri
  2014 Tesettür Gelin Başı Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>