• En Sakin Tatil Mekanları

  Yazın en güzel zamanlarının yaklaşması ile birlikte tatil yeri araştırmaları da hız kazanmıştır. En güzel tatil yerleri seçeneklerini sizlerle buluşturuyoruz.

  Tatil anlayışı herkese göre değişiklik göstermektedir. Kimi lüks bir otelde konaklamayı severken kimisi de daha huzurlu daha doğal mekanlarda tatil yapmayı tercih etmektedir. En huzurlu tatil yerleri ülkemizde bolca bulunmaktadır. Özellikle doğayı seven doğayla iç içe olmayı sevenler için Ege bulunmaz bir fırsattır. Ege Bölgesi en güzel tatil yerleri ile meşhurdur. Özellikle denizinin maviliği ve yeşilliği gerçekten insana huzur vermektedir. Ege bölgesinde özellikle Muğla çevresinde keşfedilmemiş ufak ama çok şirin en güzel tatil beldeleri en güzel tatil köyleri bulunmaktadır.

  Özellikle kafa dinlemek isteyenler için burasını tavsiye edebiliriz. Kabak Vadisi sizlere dinlenmeniz için çok iyi fırsat sunmaktadır. Kabak Vadisinde gidebileceğiniz, konaklayabileceğiniz birçok yer mevcuttur. Bununla birlikte kamp için en iyi tatil yerleri de burada bulmanız mümkündür. Kabak Vadisi nerededir diye baktığımızda Fethiye‘de Ölü Deniz‘in güneyinde Likya Yolu üzerindedir. Burada gerçekten çok güzel vakitler geçirip bol bol doğa ile iç içe olabilirsiniz. Kabak Vadisi nerede kalınır diye baktığımızda birçok yer bulabilmeniz mümkündür. Özellikle kalınabilecek en güzel yerlerden birisi Sea Valley Bungalows Fethiye Faralya tarafında sizlere çok güzel vakitler geçirebilir. Burada huzurun ve mutluluğu tadını doyasıya yaşayabilirsiniz. Sakin tatil yerleri arasına burayı ilk sıraya koymamız mümkündür.

  Bununla birlikte Turan Hill Lounge’da da çok güzel bir tatil sizi bekliyor. Müthiş manzarası ve doğal güzelliği ile gerçekten insanları büyülüyor. Kabak vadisi konaklama tesisleri içinde en çok beğeneceğiniz yerler arasında yer alıyor.

  Bununla birlikte Fethiye’de en güzel tatil yerleri ve en iyi oteller arasında gelen The Bay Beach Club’ da huzur tatili arayanlar için birebir. Özellikle Fethiye Dalaman yolu üzerinde ormanların içinde doğal güzelliğe sahip olan bir yer. Burada istediğiniz kadar dinlenebilir tatilinizi en güzel şekilde geçirebilirsiniz.En uygun tatil seçenekleri arasına buraları koymamız mümkündür. Çünkü hem doğal güzelliği fazla hem de sakin mekanları oldukça mevcut. Kamp yapmak isteyenler içinde en iyi kamp yerlerini Kabak Vadisi içerisinde bulabilmeniz mümkündür.

  En güzel balayı otelleri, en güzel balayı tatil yerleri içinde de huzur ve sakinliği arayanlar Muğla, Fethiye, Dalaman, Bördübet, Göcek, Gökova buraları rahatlıkla tercih edebilirler. Faralya Yanıklar Köyü’nde de tam anlamıyla otantik bir tatil geçirebilmeniz mümkündür.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Tığ İşi Bayan Örgü Bluz Modelleri
  Baharlık Örgü Bluz Modelleri
  Yılbaşı Hediye Tavsiyeleri
  Yılbaşı Hediye Tavsiyeleri
  2019 Resmi Tatil Günleri
  2019 Resmi Tatil Günleri
  Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir
  Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>