• En Güzel Yazma Oyası Örnekleri

  Kızların çeyizinde olmazsa olmazların biri de yazma oyası örnekleridir. Sizinle bu makalemizde en güzel yazma oyası örnekleri ile örgü köşemizde olacağız.

  Yazma oyası insanın gözünde cıvıl cıvıl gözükür.  El işlerinde sık kullanılır , yazma kenarı ünlüdür; iğne oyası, tığ işi, boncuk oyası ile süslenir. Başörtüsü de olur, kolye de olur, eşarp da olur ondan. Her bayan yazma oyasını tercih eder çünkü eşarp olarak kenarlarında süslenirken çok hoş gözükür. Halkalı yazma oyası, boncuklu yazma oyası en çok tercih edilen modellerimizdir.

  Bayanların çeyizini süsleyen yazma ve yemeni modellerinin kenarları hiçbir zaman boş olmaz. Evlenecek olan genç kızlarının evlenmeden tülbent oyası örnekleri kullanıma hazır hale gelir ve annelerimiz bu işi kavramıştır ki çok güzel yazma oyası yaparlar. Yazma kenarı örneklerinden kolaya kaçan el işi yazma kenarı örnekleridir.

  2014 yılında en beğenilen yazma oyası örnekleri için Yazma Oyası Örnekleri 2014 makelemizi ziyaret edebilir ve sizlerde kendiniz ve sevdikleriniz için çok güzel örnekler ortaya koyabilirsiniz.

  2014 En Güzel Yazma Oyası Örnekleri 

   

  Yazma kenarı örnekleri seçerken en başta yapmamız gereken iş tülbentin rengine uygun ip seçip onun modeline benzeyecek yazma oyası örnekleri seçmektir. İşin en zevkli tarafı ise en güzel yazma oyasını seçmek olacaktır. Bayanlarımız tarafından da en çok tercih edilen model tığ işi yazma oyası örnekleridir. Genellikle çiçek motifli tülbent oyası örnekleri birinci sırada yer almaktadır ve en ama en kolayı ise basit yazma oyası örnekleridir.

  Yapımı çok zahmet gerektiren bir iş olsa da iğne oyası yazma kenarı örnekleri de bir çok bayanın tercihinde yer almaktadır. Boncuklu iğne oyası yazma kenarı örnekleri hem en güzel hemde en zarif tülbent oyası örnekleridir. Genç bayanların en çok tercih ettiği modellerden biriside dantel tülbent oyası örnekleridir. Dantel yazma oyası örnekleri yazmamızı çok asil ve zarif hale getirir bu yüzden bütün bayanların tercihleri arasında yer alır.

  Yazmanızı namaz kılarken ibadet ederken dışarı çıkarken de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

   

   

   

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
  Çiçek Desenli Makine Nakışı Modelleri
  El ve Makine Nakışı Modelleri
  En Güzel Aksesuarlar
  En Güzel Aksesuar Örgü Modelleri
  Sarı Çiçek Desenli Örgü Kolye Modelleri
  Elişi Örgü Takı Kolye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>