• En Güzel Tepsi Örtüsü Örnekleri

  2014 yılının en güzel dantel tepsi örtüsü örnekleri kadının sitesi örgü köşesinde siz değerli hanımların marifetli ellerinde hayat bulmayı bekliyor.

  Örgü ve el işinde marifetine güvenen hanımlar kolları sıvazlayarak en güzel el işi tepsi örtüsü örneklerinden bir tanesini seçerek tepsi örtüsü modeli oluşturabilir.

  Özellikle misafirimiz geldiği zaman çay ve kahve ikramını yapmaya alışık olduğumuz tepsilerimizin üzerine birbirinden güzel tepsi örtüsü modelleri koyabilir ve daha ikramınıza başlamadan misafirinizi mest edebilirsiniz.

  İğne oyası tepsi örtüsü örnekleri arasında en çok tercih edilen modellerden bir tanesi olan boncuklu tepsi örtüsü modelleri çay ve kahve bardağı servislerinde kullanışlı olmasalar da yine de hanımların ilgisini çekebiliyor. Bunun yanı sıra çiçek motifli tepsi örtüsü modelleri ve örnekleri de bir hayli ilgi gören tepsi örtüsü örnekleri arasında geliyor. Tepsi örtüsü örneklerinde görmeye alışık olduğumuz bir diğer detayda kuş, kelebek gibi hayvanların resimlerinden oluşan hayvan motifli tepsi örtüsü örnekleridir.

  Tığ işi tepsi örtüsü örnekleri de sanırım kadınların en çok yapmaya alışık olduğu tepsi örtüsü örnekleri arasında geliyor. En güzel dantel örneklerinin tığ ile yapılabildiğini göz önüne alırsak dantel tepsi örtüsü örneklerinin önemini sanırım anlatmaya gerek kalmaz.

  Tepsi örtüsü örneklerinde karşımıza çıkan en önemli detaylardan bir tanesi de tepsimizin şeklidir. Tepsinin şekline göre tepsi örtüsünün şekli de değişiklik göstermektedir. Yuvarlak tepsi örtüsü örnekleri genellikle daha az kullanılmakta, onun yerine de kare tepsi örtüsü örnekleri tercih edilmektedir.

  Nişan ve söz tepsi örtüsü örneklerinde ise en hakim ayrıntılar kurdelalı tepsi örtüsü örnekleridir. Bunun yanı sıra nişan tepsi örtüsü örneklerinde boncuk işlemeler de hoş görünen başlıca detaylar arasında gelmektedir.

  En Güzel Tepsi Örtüsü Örnekleri

  Dileyen hanımlar tepsi örtüsü olarak kullanabilecekleri En Güzel Dantel Örnekleri 2014  makalemize de göz atabilirler.

  Tepsi örtüsü yanı sıra çay bardağı altlıklarınızın da el işi olmasını istiyorsanız Örgü Bardak Altlığı Modelleri ve Örnekleri makalemizdeki örneklerden faydalanarak en güzel bardak altlıklarını kendiniz yapabilirsiniz.

  Tepsi örtüsü ve bardak altlığı modeline baktık da bir de masa örtüsü örneği olsa iyi olurdu dediğinizi duyar gibiyim.  Masa Örtüsü Örnekleri 2014 makalemizde 2014 yılının en özgün masa örtüsü örneklerini bulabileceksiniz.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Ponponlu Bere Yapılışı
  Ponponlu Bere Yapılışı
  Örgü Etol Modelleri
  En Güzel Örgü Etol ve Şal Modelleri
  El Örgüsü Boyunluk Modelleri
  En Güzel Atkı Örnekleri
  En Güzel Diz Battaniyesi Örnekleri (5)
  En Güzel Diz Battaniyesi Örnekleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>