• En Güzel Örgü Toka Modelleri

  Bu yazımızda sizin için örgü toka modellerine yer verdik. Hem kendinize hem kızınıza rahatlıkla örebilirsiniz.

  Rengarek örgü toka modelleri ve yapılışına yer verdik bu yazımızda. Makalemizin içinde en beğeneceğiniz resimler bulabilirsiniz. Hem de yapılışları da oldukça kolay. Ördüğünüz örgü yelek patik hepsinden oldukça pratik ve kolay bunları hemen örebilirsiniz. Örgü toka modelleri artan ipliklerle de yapabilirsiniz.

  Örgü toka modellerini ister tel toka, ister lastik isterseniz de klips üzerine geçirerek yapabilirsiniz. fakat örgü toka modellerin den en çok kullanılan her örgüde olduğu gibi çiçekli örgü toka modelleri oluyor.

  Çocukların en çok hoşuna giden ise kelebekli tığ işi örgü modelleri olsa gerek. Çocuklarınızın saçlarınak elebekli örgü tokalarla kelebek kondurun.

  En Güzel Örgü Toka Modelleri

  Resim galerimizde gördüğünüz gibi en güzel örgü tokaları sizinle paylaştık. Dondurma motifli örgü toka modelleri , çiçekli örgü toka modelleri vb. bir sürü şey yapımı kolay olan bu tokaları kolaylıkla yapmanız dileğiyle.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Kalın Şiş ile Örülen Bebek Battaniyesi Örnekleri
  En Güzel Bebek Battaniyesi Örnekleri ve Yapılışı
  Namaz Takkesi Modelleri (7)
  Namaz Takkesi Modelleri
  Tığ Oyası Yazma Örnekleri
  Yazma Kenarı Örnekleri
  Koltuk Kırlent Örnekleri
  Tığ İşi Örgü Kırlent ve Yastık Örnekleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>