• En Güzel Örgü Patik Modelleri 2014

  2014 yılının en güzel patik modellerini derledik ve ayaklarınızı sıcak tutacak birbirinden güzel patik örneklerini bir araya getirdik.

  Soğuk kış günlerinde hemen hemen tüm kadınların ayaklarında birer patik modeli görmeniz mümkün. Daha önceki yazılarımızda bu konuya yer vermiş ve büyük bir ilgi ile okunan 2013 En Güzel Patik Modelleri ve Örnekleri makalemizden de esinlenerek 2014 yılında en çok tercih edilen ve beğenilecek patik modellerini sizlerin beğenisine sunmayı amaçladık.

  Patik örnekleri arasında kış aylarında en çok tercih edilen patik modeli bot patik modelleridir. Eviniz soğuk oluyorsa ve sizde yeteri kadar üşüyorsanız kendinize bot patik örneklerinden bir tanesini örerek iyilik yapabilirsiniz. Bot patik modelleri çok güzel bir görünüme sahip ve ayaklarınızı sıcacık tutuyor. Ama her güzelin bir kusuru olur misali biraz kullanışsız olduğu yerlerde var maalesef. Örneğin kısa patik modelleri gibi bir çırpıda giyilip çıkartılmıyor. Ama yine de soğuk günlerde üstelik botun altına giyip dışarıya da çıkabileceğinizi düşünürsek oldukça avantajlı duruyor.

  Ev hanımlarının en çok tercih ettiği patik modelleri arasında şiş patik modelleri geliyor. Şişle yapılan kısa patik modelleri çorabın üzerine geçirildikleri için evde hanımların ilk tercihleri arasında şiş patik modelleri.

  Genç kızların ilk tercihleri arasında ise babet patik modelleri geliyor. Bir babet ayakkabı gibi kullanılan babet patik modelleri genç kızların göz ağrısı konumunda. Bunun yanı sıra genç kızların bir diğer göz ağrısı arasında da boncuklu patik modelleri geliyor. Şiş ve tığ ile örülen patiklerde aralara boncukların düzenli bir şekilde serpiştirilmesi ile birbirinden güzel boncuklu patik örnekleri ortaya çıkıyor.

  Ev hanımları, genç kızlar dedikten sonra sıra geldi bebek ve çocuklara patik yapmaya. En kolay patik örnekleri arasında gelen bebek patik örnekleri hem anneleri fazla uğraştırmıyor hemde kendilerine yapacakları patik örnekleri için birer ısınma turu oluyor.

  Bebek Patik Örnekleri 2014 makalemizdeki en güzel bebek patik örneklerini inceleyebilir bebek patikleri üzerinde bir alıştırma ve ısınma turunun ardından kendiniz için çok güzel patik modelleri tasarlamak için kolları sıvazlayabilirsiniz.

  2014 Yazlık Patik Modelleri ve Örnekleri makalemizdeki birbirinden güzel yazlık patik modelleri de yaz aylarında da ayaklarından patiği eksik etmeyen hanımlar için oldukça ilginç örnekler sunuyor.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Kalın Şiş ile Örülen Bebek Battaniyesi Örnekleri
  En Güzel Bebek Battaniyesi Örnekleri ve Yapılışı
  Namaz Takkesi Modelleri (7)
  Namaz Takkesi Modelleri
  Tığ Oyası Yazma Örnekleri
  Yazma Kenarı Örnekleri
  Koltuk Kırlent Örnekleri
  Tığ İşi Örgü Kırlent ve Yastık Örnekleri
 • 3 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. 2013 patik modellerinizden daha guzel bunlar.

  2. ii gunler efendim,,sahsim olarak cok begendim,…benim yabanci ona birsey hediye etmek isterim…nasil elde edebilirim..bir de annem e soylesem o bilir boyle seyler,,ama nasil yun yada baska birsey kullanabilirmm,,

  3. emine bayraktar

   bu patiklerin birde yapılışlarını yayınlasanız bizlerde yapsak mesela gri çiçekli patiği çok beğendim ama uğraştım yapmak için olmuyor

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>