• En Güzel Örgü Paspas Modelleri

  Evinizin en güzel aksesuarları arasında yer alan paspaslar evde en çok kullanılan eşyalar arasında yer alır. Özellikle halının yeriniz bazen çok güzel alır paspaslar.

  Kadının sitesi olarak sizleri en güzel paspas örgü modelleri ile bir araya getiriyoruz. Evde kullanmadığınız eşyaları, yünleri bu paspas örgüleri yaparken çok rahat değerlendirebilirsiniz ve ortaya çok güzel paspas modelleri çıkarabilirsiniz. Paspas modellerini tuvalet takımı olarak klozet takımları olarak da kullanabilirsiniz. Örgü yünlerinizle en güzel klozet takımlarınızı oluşturabilirsiniz.

  Örgü paspas modelleri arasında çiçekli paspas modelleri, kurbağalı paspas modelleri, papatyalı paspas modelleri rahatça kullanabilirsiniz. Özellikle rengarenk iplerden renkli paspas modelleri oluşturabilirsiniz. Günümüzde artık bir çok ip ve yün çeşitliliği olduğu için bu paspaslarınızı örerken değişik ip modellerinden de faydalanabilirsiniz. Paspas örgü modelleri ile evinizi renklendirebilir, süslemelerinizi çeşitli hale getirebilirsiniz.

  Günümüzde en çok kullanılan paspas modelleri arasında en çok kirpi paspas modelleri yer almaktadır. Bu kirpi pas pas modellerini daha çok hanımlar banyolarında kullanmayı tercih ederler. Özellikle renkli görüntüleriyle bu paspas modelleri banyoları daha da renklendirir ve banyoya canlılık verir. Bu tür paspas modellerini sakallı iple örülmüş paspas modeli olarak tasarlayabilirsiniz. Paspas modelleri ve yapılışı genellikle kolaydır çünkü çoğu paspasa örnek bulmak zorunda kalmadan elinizdeki ip çeşitliliği ile ortaya çok güzel modelli birer paspas çıkarabilirsiniz. Örgü banyo paspasları ile kışın ayaklarınız yerden gelen soğuk hava ile temas etmek zorunda kalmayacaktır.Bununla birlikte evleriniz için özellikle banyo ve tuvaletlerinizde kullanabileceğiniz en güzel klozet takımı modelleri ve banyo takımı modelleri ile banyolarınızı süsleyebilirsiniz. Özellikle bu tür yerlere paspas serilmesinin aslında geçmişten gelen bir önemi vardır. Çünkü banyolar, tuvaletler sürekli kullanıma açık ve su barındırdıkları için ıslak ve nemli olmaktadırlar. Bu ıslaklılığı ve nemliliği önlemenin en güzel yollarından birisi de banyo ve tuvaletlerinizde paspaslar kullanmaktır. Bu paspaslar sayesinde o ıslaklık ve nemlilik ortadan kalkar, hem sizler rahat edersiniz hem de evinize gelen misafirleriniz. Önceden yaşlı babanelerimiz, ananelerimiz evde bulunan ve kullanılmayan kazakları söker onların ipleri ile bol bol paspas dikerlermiş.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  Bernarda Servis Masası Takımları
  Bernardo Masa Örtüsü Ve Servis Peçetesi Modelleri
 • 1 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. Banyo ve lavabo icin ornekleriniz guzelmis

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>