• En Güzel Örgü Mumluk Modelleri

  Sevgili okuyucular bugünde sizlerle birlikteyiz. Bu makalemizde ise sizinle örgü mumluk modelleri ile biraz da mumlarımızı giydirelim dedik.

  Evimizin dekorasyonunda farklılık arıyorsak mumlarımızı da giydirelim hem basit hemde yapımı da çok kolay örgü  mumlukları . Gelin hep beraber örgü mumluklar nasılmış onları inceleyelim.

  Evlerin vazgeçilmez aksesuarı ve zaman zaman ihtiyacı olan mumlara bir de böyle bakın bakalım hoşunuza gidecek mi?

  Elektrikler kesildiği zaman evimizi aydınlatmak için ya fener ya da mum kullanırız fakat mumu yaktığımızda suyu akar böylece evimizin bir tarafı pislenir ama örgü ile giydirdiğinizde hiç pislenmeyecek.

  Artık çok sık ihtiyaç duymasak da mumlar evimizde mutlaka bulunur. Fakat paylaştığımız örgü mumluk modellerini gördükten sonra daha ön planda tutacaksınız.

  Dekorasyon örgülerin içinde artık örgü mumluk modelleri de yer alacak ve onları hiç bırakmayacaksınız. Zaten o kadar hoş bir görüntüsü var ki onu yakmaya bile kıyamayacaksınız.Örgü mumluk yapımı da oldukça kolay. Basit bildiğimiz basit örgü örnekleri ve kavonozla bile şık bir görünüm ortaya koyabilirsiniz.

  Ya da büyük mumlara kılıf örerek basit bir şekilde örgü mumluklara sahip olabilirsiniz. Örgü mumluk yapılışında yine farklı aksesuarlar da kullanabilirsiniz düğme gibi.

  Örgü mumluklar da her zaman ki gibi en çok öne çıkan tığ işi örgü mumluk modelleri ve dantel örgü mumluk modelleri yer almış.

  Rengarenk mumluk modelleri ise evimizde şık bir görünüm elde etmiştir. En güzel örgü mumluk modellerinden yine bir yer kaplayan gül motifli örgü mumluk modelleri ise çok şirin bir görünüm içinde.

   

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Kalın Şiş ile Örülen Bebek Battaniyesi Örnekleri
  En Güzel Bebek Battaniyesi Örnekleri ve Yapılışı
  Namaz Takkesi Modelleri (7)
  Namaz Takkesi Modelleri
  Tığ Oyası Yazma Örnekleri
  Yazma Kenarı Örnekleri
  Gitar Orta Sehpa
  Modern Orta Sehpa Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>