• En Güzel Örgü Fular Modelleri

  Sevgili hanımlar, günümüzde çok moda olan ve bayanların şıklığına şıklık katan en güzel aksesuarlar arasında yer alan fular modellerini sizlerle paylaşıyoruz.

  Örgü fular modellerini yapmak hem çok kolay hem de kullanım açısından çok uygundur. Birçok örgü fular örneklerini bulabilmeniz mümkündür. Özellikle güllü örgü fular modelleri, fırfırlı örgü fular modelleri günümüzde en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Bütün bu örgü fular modelleri ve yapımını rahatlıkla oluşturabilirsiniz. En şık örgü fular modellerini rahatlıkla aksesuar olarak kullanabilirsiniz, yanınızda bulundurup takıp çıkarabilirsiniz.

  Örgü fular modellerinin birçok çeşidini bulabilmeniz mümkündür. Bunlardan bir tanesi tığ işi fular yapımı. Tığ işi fular örnekleri hem zariftir hem de yapımı kolaydır. Fırfırlı örgü fular modelleri de günümüzde en çok kullanılan fular modelleri arasında gelmektedir. Bu modelin en önemli özelliklerinden biriside boynunuzu sıcak tutmasıdır. Örgü fularlarını boyunluk olarak da kullanabilmeniz mümkündür. Örgü boyunluk modellerini de burada bulabilmeniz mümkündür.Derya Baykal Örgü Fular modellerini de kadının sitesinde bulabilmeniz mümkündür.

  Kendinize süslü ve renkli iplerden örgü şeklinde bile çok güzel yapımı kolay örgü fular modellerini yapabilmeniz mümkündür. Bu örgü fular modelleri ile kendinize istediğiniz modeli oluşturup çok güzel bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Ponponlu örgü fular modelleri ile kendinize tatlı bir görünüm verebilirsiniz.

  Kışa şimdiden hazırlanmak isteyenler içinde kışlık atkı ve fular modellerini burada bulabilirsiniz. Şimdiden kışlık aksesuarlarınızı çeşiti örneklerle en güzel hale getirebilirsiniz. Kışlık fular modelleri gerçekten kışın hem kullanımı hem de görünümü açısından çok kullanışlı bir yapıya sahiptir. Hem sizi sıcak tutar hem de sizlere şık bir görünüm verir. Şimdiden kışlık fularlarınızı örmeye başlayabilirsiniz.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>