• En Güzel Örgü Bebek Yelekleri

  Bebeğiniz için el örgüsü yelek modellerinden birini örmeyi düşünüyorsanız 2014 en güzel bebek örgü yelek modelleri tam da sizlerin istediği gibi.

  2014 sonbahar ve kış sezonu bebek örgü yelek modelleri arasında en çok tercih edilen örgü yelek örneklerini resim galerimizde bulabilirsiniz. Kış aylarında bebeğinizi soğuklardan korumanız öyle kolay bir şey değildir. Hele ki bebeğiniz emeklemeye veya yürümeye başladıysa yerinde duramaz. Sıcak bir odadan soğuk odaya geçmesi de zayıf bünyesinin hastalıklara yakalanmasına davetiye çıkarır.

  Bebekler için de bu yüzden örgü yelek modelleri tercih edilir ve özellikle de kış aylarında sıklıkla kullanılır. Örgü bebek yelek örneklerinden bir tanesini kendim inceleyerek yaparım diyen hanımlar için el örgüsü bebek yelek modelleri galerimizde mevcut.

  Bebek yelek örneklerinden bir tanesini örmeye başladığınızda zamanın nasıl geçtiğini anlamadan bir bakmışsınız bebeğiniz için en güzel bebek örgü yelek modelini kendiniz örmüşsünüz. Kadınlar genellikle kendi hayal dünyalarından da esinlenerek birbirinden güzel özgün yelek modelleri tasarlayabilirler.

  En Güzel Örgü Bebek Yelekleri

  Kız bebek için örgü yelek modellerinde en çok tercih edilen renkler kırmızı ve pembe tonları olurken erkek bebekler için örgü yelek modellerinde daha çok mavi ve yeşil tonları kullanılır.

  Bebeğinin cinsiyetini bilmeyen ama yine de önceden hazırlık yapmak isteyen hanımlar da genellikle beyaz renkleri tercih eder. Sizler de bu renklerden birini kullanarak bebeklerinize birbirinden şirin bebek örgü yelekleri dokuyabilirsiniz.

  Bebeği için hırka dokumak isteyen hanımları da düşünerek  Bebek Hırka Modelleri ve Yapılışı 2014 makalemizdeki örnekleri önerebiliriz.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
  Çiçek Desenli Makine Nakışı Modelleri
  El ve Makine Nakışı Modelleri
  En Güzel Aksesuarlar
  En Güzel Aksesuar Örgü Modelleri
  Sarı Çiçek Desenli Örgü Kolye Modelleri
  Elişi Örgü Takı Kolye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>