• En Güzel Örgü Banyo Takımı Modelleri

  Sevgili hanımlar sizin için hazırladığımız örgü banyo takımı modelleri ile örgü köşemizde olacağız. Banyolarını farklılık yaratmak isteyenler için size bu makaleyi ayırdık.

  Örgüye düşkün olan bayanlar için salondan mutfağa evin her köşesinde el becerilerinizi konuşturmak evinde değişiklik ve şık bir görünüm yaratmak isterler tabi ki de bunu banyolarına da yansıtmak isterler. Bunun en güzel yolu ise örgü banyo takımı modelleri olsa gerek el emeği göz nuru olan bu örgülerden kesinlikle banyolarına da yansıtacaklar.

  Örgü yapan hanımlar bilirler en kısa ve en basit örgü modeli ile birbirinden şık örgü klozet takımları yaratabilirsiniz. Tığ işi ve el işi ile banyo takımı modellerini kendiniz tasarlayabilir ve banyonuza rengarenk bir görünüm katabilirsiniz. Bazen de dışarıda beğendiğimiz pahalı banyo setlerine sahip olmak isterseniz ama bunları kendinizde yapabilirsiniz.

  En Güzel Örgü Banyo Takımı Örnekleri

  Kendi küçük bütçelerle eviniz de şık bir görünümde elde edebilirsiniz dediğimiz gibi sadece size banyonuza yakıştırdığınız bir renk ile örgü ipi almak yetecek.

  Çiçekli örgü banyo takımları ise en çok tercih edilen modeller arasında. Yine örgü banyo setlerine örgü paspas ve örgü klozet örtüsünün yanı sıra örgü çöp kutuları diş fırçalıklar da ilave edebilirsiniz.

  En güzel banyo takımı örneklerinden biri hayvan motifli banyo takımı örnekleridir. Tabi bir sürü değişik değişik banyo takımı örnekleri var bunlardan biri de ve banyomuzda çok şık duran sakallı ipten banyo takımı örnekleridir.

  Hayvan figürlü banyo takımı örnekleri ya da tığ işi banyo takımı örnekleri hayatımı renklendiriyor. Banyomuzda da şık bir görüntü elde ediyor.

   

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  Bernarda Servis Masası Takımları
  Bernardo Masa Örtüsü Ve Servis Peçetesi Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>