• En Güzel Lif Örnekleri 2014

  2014 yılında bir çok evin banyosunda göreceğimiz en güzel lif modelleri ve lif örneklerini sizler için derledik. İşte en güzel lif örnekleri.

  Banyo yaparken mutlaka bir lif ihtiyacı duyarız. El işi lif örnekleri yardımı ile de istediğiniz gibi bir lif modeli tasarlayabilir ve en güzel banyo liflerine sahip olabilirsiniz. İster tığ işi banyo lifi örneklerinden faydalanabilir isterseniz de şişle yapılan lif örneklerinden bir tanesini seçerek banyonuzun vazgeçilmez bir parçası haline getirebilirsiniz.

  Arzu edenler daha önce yazılmış En Güzel Lif Modelleri makalemizi de okuyabilirler.

  Banyo lifi örnekleri yardımı ile banyonuzun bir köşesinde barındıracağınız vazgeçilmezlerden olan banyo liflerini kullanırken dikkat etmeniz gereken birşey var. Sakın olaki göz ardı etmeyin bu mevzuyu. Banyo lifleri tüm aile bireyleri için ortak kullanılan bir malzeme olmamalıdır. Her aile bireyinin kendine özel banyo lifleri olmalıdır. Banyo lifi yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda  önemli bir husustur bu. Yani ev ahalisi için kendi zevklerine uygun değişik lif örnekleri bularak herkese özgün birer lif modeli tasarlayabilirsiniz.

  El beceriniz fazla yok ise kolay lif örneklerinden başlayabilirsiniz. Basit lif örnekleri resimli anlatımı veya videolarından faydalanarak makalemizdeki lif örneklerini sizler de çıkarabilirsiniz.

  2014 lif örneklerinde göze çarpan ayrıntı, daha çok değişik lif modellerinin olduğunu bizlere gösteriyor. Örneğin önceki yıllarda lif örnekleri daha çok içerisine sabun konulabilen lif örnekleriydi. Oysa bunun yerini şimde daha çok görsellik alıyor. Yani hanımlar görünüşe önem veriyorlar lif konusunda. Biz de sizlere değişik lif örnekleri sunmayı amaçladık bu makalemizde.

  Çeyiz sandıklarının vazgeçilmez el işlerinden bir tanesidir lif örnekleri. Anneler kızlarının çeyizlerine bir hayli fazla sayıda en güzel lif örneklerini koyarlar. 2014 yılında en beğenilen lif örnekleri arasında hiç kuşkusuz yine çiçekli lif örnekleri gelecektir. Bunun yanı sıra gelin damat lif örnekleri de çeyizlerde bu yıl moda olacak gibi duruyor.

  Her yılın lif modası arasında yerini koruyan lif modeli ise hiç kuşku yok ki motiflerin işlendiği lif örnekleri. Gelin ve damat isimlerin yazıldığı lif örnekleri bu yıl da oldukça revaçta olacak gibi duruyor.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
 • 1 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. yeni modeller yok mu ya. bunlarin cogu var bende.

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>