• En Güzel Lif Modelleri ve Örnekleri

  Bu makalede sizlere her yaştan ve her kesimden insanın duş alırken kullanmaya alıştığı en güzel lif modellerini tanıtmayı amaçlıyoruz.  7′den 70′e her yaştan insanın kullanacağı lif modellerini sizler için seçtik. 

  Genç kızların sandıklarında yer alan çeşit çeşit lif modelleri çok farklı tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır. Lif modellerinin çeşitliliği ise tamamen yaratıcılığınız ile şekillenecek ve sizler de arzu ettiğiniz takdirde yep yeni tasarımlar oluşturabileceksiniz.

  Her evin banyosu için gerekli bir gereç olan lif modelleri, banyomuzda bir hamam havlusu kadar gereklidir. Banyo lifleri sabunun daha fazla köpürmesini sağladığı için vücutta derinlemesine bir temizlik yapmamıza yardımcı olacaktır. Banyo liflerinin sağlık üzerindeki etkilerine değinecek olursak nasıl bir  banyo lifi seçmeliyiz sorusunun cevabını da bulmuş olacağız.

  Banyo yaparken cilt sağlığımız için sentetik lifler yerine doğal banyo lifleri kullanmalıyız. Doğal banyo lifleri de daha çok örgü lif örnekleri tarzında karşımıza çıkmaktadır. Doğal banyo lifleri vücudumuza zarar vermeyeceği için  her banyo da kullanılabilir.

  Bir çok bayanın el işi ile tanışması basit lif örnekleri ile olmuştur. Şayet hala el işi yapmadıysanız basit bir lif modeli ile işe başlayabilirsiniz. Hayal gücünüz ne kadar geniş ise o kadar farklı desen ve tasarımlarda lif örnekleri ortaya çıkarabilirsiniz.

  Banyo lif örneklerinde bir sınırlama olmadığı ve her hanımın kendi yaratıcılığı ile örtüşerek karşımıza çıktığı için kuşkusuz yapılan her lif modeli el emeği göz nuru olmanın yanı sıra özgün birer örnek oluşturmaktadır.

  Kalp desenli bir banyo lifinden tutun da çiçek desenli bir banyo lifi veya çocukların hoşlanacağı türden ayıcık motifli bir banyo lifi modeli tasarlayabiliriz. Böylelikle bir çok çocuğun korkarak girdiği banyoyu bir zevk haline getirebilirsiniz. Hem çocuğunuzun banyo yapması kolaylaşırken hem de vücudu tahriş olmadan sağlıklı bir şekilde liflenmiş olacaktır.

  Lif modellerinde çeşidin çok fazla olması, kullanışının da zengin olmasını sağlamıştır. Kimi modelde sabun içerisine konur lifin, kimi modelde ise uzun saplı olmasından dolayı sırt bölgesinde uzanamadığımız yerlerin temizliğinde bize yardımcı olur. Kullanışlı bir lif modeli tasarlamak için lif modeli örneklerini inceleyebilir. Sizler de banyonuz için en kullanışlı bir lif modeli tasarlayabilirsiniz.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>