• En Güzel Kupa Bardak Çeşitleri

  Bayılırız kupalarda çay ve kahve içmeye. Onun için de en güzel kupa bardakların bizim olmasını isteriz. Sizler için en beğenilen değişik kupaları derledik.

  Her gün mutlaka çay veya kahve içeriz. Peki ya nasıl bir bardakta içmek bizi mutlu eder. Hiç kuşku yok ki kimsede olmayan farklı bir bardak isteriz. Kupa bardaklar da zaten her çeşit zevke uygun renk ve tasarımda değişik şekillerde karşımıza çıkmaktadır. İster aşk ile alakalı ister de takımınızın renklerini taşıyan bir kupaya sahip olabilirsiniz.

  En güzel kupa bardakları arasında değişik figürler ve resimler barındıran porselen kupalar yer almaktadır. Örneğin müzikle ilgilenen ve müzikten hoşlananlar için müzik notaları figürlü bir kupa bardağı oldukça sempatik ve kullanışlı olacaktır. Nasıl çay ve kahveyi keyifle içiyorsak bardaklarımız da bu keyifte bize ortak olmaktadır.

  Vatan ve millet aşkıyla yanan ve bardaklarında da bu temayı işlemek isteyenler için de bayraklı kupa modelleri veya Atatürk resimli kupa modellerini önerebiliriz. Aslında bir ayrıntı gibi görünse de kupa bardaklar iç dünyamızın bir yansıması olarak karşımıza çıkıyor.

  Hangi kupa bardakları seçerseniz seçin içinizdeki dürtülerle hareket ediyor olacaksınız. Yani aşka inanmayan bir insan için tutup da kalp desenli bir kupa bardak öneremeyiz. Bu onun doğasına aykırıdır. Kendi bardağını seçerken iç güdüleriyle hareket edecek ve karakterini yansıtan bir kupa bardak seçecektir.

  Bitki çayları için kupalar da bulmanız aslında her kupanın bir farklı amaçla kullanıldığının bir kanıtıdır. Örneğin ıhlamur için bir kupa seçerken kupa resminiz ve figürünüz bitki çaylarına uygun olmalıdır.

  Kupa seçiminde karşımıza iki çeşit çıkmaktadır. Birincisi ve en çok tercih edileni porselen kupalardır. İkincisi de cam kupalardır. Bazı insanlar içtiği çayın rengini görmek isterler. Çayın tadına ancak bu şekilde varacağını düşünürler. Hani haksız da sayılmazlar aslında. Örneğin bende illaki cam olsun isterim. İçtiğim çayın demini görmek isterim. Bunun için de benim ilk tercihim her zaman için cam kupalardan yanadır. Ama cam kupalarda da desenler bulmanız mümkün. Cam tercih edenlerdenseniz sizde size de uygun bir kupa olduğunu unutmayın…

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Tombala Nedir
  Tombala Nedir Tombala Nasıl Oynanır
  burclara-gore-diyet
  Burcunuzun ilginç özelliklerini öğrenin!
  En Güzel Yeni Yıl Mesajları
  2019 Resimli Yılbaşı Mesajları
  Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir
  Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir
 • 1 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. SİNEM B.ISIK

   Merhaba ;

   Çok güzel kupa modelleri sergilemişsiniz.Ancak temin etmek istediğimizde nereden bulacağız bu kupaları
   kaynak gösterebilir misiniz acaba ?

   İyi günler dilerim..

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>