• En Güzel Kedi Evleri ve Kedi Yuvaları

  İster evde isterse bahçede kedi besleyin. En güzel kedi evlerini sizler için araştırdık. Salonunuzun bir köşesinde sevimli patiler için ister bir yatak, isterseniz dekoratif bir kedi evi hangisini tercih edersiniz.

  Evde kedi besliyorsanız onların bakımları kadar barınmaları için de bir yer istersiniz şüphesiz. Özellikle de kış aylarında hem soğuktan korunmaları hem de gelişi güzel bir yerlerde yatmamaları için en güzel kedi evleri ve kedi yuvalarını sizler için bir araya getirdik. En az kediler kadar sevimli duran bu tasarım harikası kedi evlerini sizler de çok beğeneceksiniz.

  Kombi peteğinin yanında bir kedi evi veya kombi üstünde bir kedi yuvası, canı sıkılan kediler için cam kenarı kedi yuvaları ve daha fazlasını resim galerimizde görebilirsiniz. Oldukça şık tasarımlarıyla göze çarpan ve bir dekorasyon ürünü gibi duran ahşap kedi evleri de hem kedileriniz için bir barınak hem de odalarınız için gösterişli bir aksesuar olacak.

  Ben kedimi bahçemde besliyorum diyenlerdenseniz sizler için de bahçe için uygun ahşap kedi evlerini tavsiye edebiliriz. Sokak kedileri de soğuklarda bir yuva bulsun istiyorsanız da katlı kedi evleri tam da aradığınız kedi evi diye düşünüyoruz.

  En Güzel Kedi Evleri ve Kedi Yuvaları

  Onlar bizlere emanet ağızları var dilleri yok. Ne açıktık diyebiliyorlar ne de üşüdük. Özellikle kış aylarında sokaklarda yüzlerce binlerce sokak kedisi soğuktan hayatını kaybediyor. Oysa bir kedi evi olsa ve birileri onlar için kedi mamaları ve içecek temini yapsa belki de bu kadar sokak kedisi hayatını kaybetmeyecek. Gerçi son zamanlarda özellikle de hayvan severler  derneklerinin katkıları ile bir çok belediye sokakların değişik yerlerine kedi ve köpek evleri koymaya başladı. Yine bir çok hayvan sever vatandaşımız onlar için yiyecek ve içecek paylaşmaya başladı. Bunların hepsi sevindirici davranışlar.

  Hiç bir şey  elinizden gelmiyorsa dahi bir karton ve makasla yola çıkarak sizler de birer kedi evi yapabilirsiniz.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Bernarda Servis Masası Takımları
  Bernardo Masa Örtüsü Ve Servis Peçetesi Modelleri
  Tekerlekli Bebek Beşikleri
  Bebek Yatak ve Beşik Modelleri
  Tığ İşi Bayan Örgü Bluz Modelleri
  Baharlık Örgü Bluz Modelleri
  Keçe Kapı Süsü Modelleri
  En Güzel Kapı ve Duvar Süsleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>