• En Güzel Kadir Gecesi Mesajları

  Çoğu zaman en mübarek günlerde sevdiklerimizin yanında olamayız. Bu yüzden telefon ve mesajlar en iyi dileklerimizi sevdiklerimize aktaran birer araçlardır.

  Kadir Gecesi en mübarek gecelerden biridir ve Ramazan ayının en güzel gecesidir. Bu geceyi Allah’a bol bol dua ederek günahlarımızın affolunmasını  dileyerek geçirebiliriz. Bununla birlikte Kadir gecesi yapılacak en güzel şeylerden birisi de yakınlarımızı, sevdiklerimizi, büyüklerimizi aramaktır. Özellikle yaşlı kimseleri, yakınlarımızı arayarak onları mutlu edebiliriz bu mübarek günde. Kadir gecesi en güzel mesajları sevdiklerinize artık günümüz teknolojisi sayesinde rahatlıkla gönderebilmemiz mümkündür.  Kandil mesajları çoğu zaman herkesi mutlu eder ve herkese ulaşınca ortaya kocaman bir bağ çıkar. Kadir gecesi sözleri ile de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Fakat çoğu zaman sevdiklerimizin yanında olamayabiliyoruz. Bunun için onlara Kadir gecesi resimli mesajları gönderebilirsiniz.

  Kadir gecesi en anlamlı sözleri, kadir gecesi güzel sözleri sizlerle paylaştırıyoruz. Kadir gecesi en güzel resimli mesajları da sitemizde bulabilmeniz mümkündür. En güzel Kadir gecesi mesajları;

  “Kadir Gecesi değer gecesidir, Allah tarafından değerli kılınmış bir gecedir. Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır Bu gece bir ömürden daha hayırlıdır Ellerin açıldığı, gözlerin dualarla yaşardığı, kalplerin okşandığı Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşıp tövbelerinin kabul edilmesini niyaz ederiz Allah tüm inananları iman yolundan ayırmasın.”

  “Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Kadir Geceniz mübarek olsun..”

  “Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla”ya sunacağı ve O”nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir Kadir geceniz hayırlı olsun”

  “Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

  “Kim erdemine inanarak ve sevabını umarak Kadir Gecesini ihya ederse Allah onun bütün geçmiş günahlarını bağışlar” (HADİS’İ ŞERİF)

  “Allah”ın nimet, rahmet ve mağfiretinin müminlere bol bol ihsan edildiği gece manasına gelen Kadir Gecesi”nde, bir yıllık yaşantımızı, ibadetlerimizi ve iyiliklerimizi iyi düşünecek ve ona göre hayatımıza çeki düzen vererek samimi bir teslimiyetle nefis muhasebesine gireceğiz Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun Kadir geceniz mübarek olsun”

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Tığ İşi Bayan Örgü Bluz Modelleri
  Baharlık Örgü Bluz Modelleri
  Yılbaşı Hediye Tavsiyeleri
  Yılbaşı Hediye Tavsiyeleri
  2019 Resmi Tatil Günleri
  2019 Resmi Tatil Günleri
  Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir
  Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>