• En Güzel Halhal Bileklik Modelleri

  Sevgili hanımlar, geçmişten günümüze ayak bileğine takılan hal hal hanımların vazgeçilmez aksesuarları arasında olmuştur.

  Hal halın tarihine baktığımızda hal hal İran kültürüne dayanır. Eskiden kadınlar daha çekici görünmek için bileklerine birçok zincirden oluşan halkaların bir araya gelmesiyle oluşan hal halları takarlarmış. Çağlar atladıkça aslında bu gelenek günümüze kadar gelmiştir. Günümüzde birçok çeşitli hal hal modelleri bulunmaktadır. Birbirinden şık hal hal modelleri ile bayanlar özellikle yaz aylarında çok güzel bir görünüme sahip olabilmeleri mümkündür. 2014 en güzel halhal modellerine baktığımızda hal hallar yine çok çarpıcı ve çok şık görünmektedirler.

  Hal halı yaz tatilleriniz de özellikle elbiselerinizin altına çok değişik tasarımları ile kombine edebilirsiniz. Özellikle sandaletler üzerinde hal hal çok şık bir görünüm vermektedir. Kadının sitesi olarak sizleri en güzel hal hal modelleri ile bir araya getiriyoruz.

   

  Hal halı dışarıdan alabileceğiniz gibi kendiniz de çok rahat bir şekilde dilediğiniz bir tasarımı hal hal şekline gelip yapabilirsiniz. Bu yılda sade hal hal modelleri, parmaktan geçirme hal hal modelleri en çok kullanılanlar arasında yer almaktadır.

  Yazlıklarda en çok karşılaşabileceğiniz aksesuarlar arasında yer alır boncuklu hal hal modelleri. Bu hal hal modellerini çok rahat bir şekilde takıp kendinize çok güzel bir hava katabilirsiniz.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
  Sarı Çiçek Desenli Örgü Kolye Modelleri
  Elişi Örgü Takı Kolye Modelleri
  Su Yeşili Hamile Abiye Modelleri
  Hamile Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>