• En Güzel Gelinlik Modelleri 2014

  Her genç kızın rüyalarından biri olan beyaz bir gelinliğe bürünmektir. 2014 yılının en güzel gelinlik modellerini sizler için bir araya getirdik.

  Gelinlik almadan önce başlarız araştırmaya. Vücut yapımıza ve zevkimize göre bir gelinlik modelli araştırmasına aylar öncesinden başlarız. Bizde kadının sitesi ekibi olarak sizlere yardımcı olmak adına 2014 yılında trend olacağına inandığımız gelinlik modellerini sizler için derledik.

  Gelinlik modellerinde nasıl bir tercihte bulunacağınız konusunda sizlere biraz yardımcı olalım. Nasıl bir gelinlik almalıyım sorusunu soracak olursanız. Vücut yapınıza göre bir gelinlik modeli seçmenizde fayda var. Yani uzun boylular için farklı, kilolular için bambaşka bir gelinlik modeli tercihi yapmanız gerekir.

  Kısa boylularda gelinlik modeli seçimi

  Kısa boyluysanız boyunuzu olduğundan kısa göstermemek için çok kabarık modeller tercih etmemeniz gerekir.

  Uzun boylularda gelinlik modeli seçimi

  Uzun boyluysanız aslında sizin için pek de bir dezavantaj yok gibi. İstediğiniz bir gelinlik modelini seçmekte özgürsünüz. Kabarık gelinlik modeli ise uzun boylularda en çok tercih edilen gelinlik modelleri arasında gelmektedir.

  Kilolular için gelinlik modeli seçimi

  Kilolarınız var ve sizde bu en mutlu gününüzde kilolarınızı saklamak ve çok güzel görünmek istiyorsunuz. Kilolarınızı saklayacak gelinlik modelleri seçmeniz gerekecektir. Kabarık gelinlik modelleri seçimi sizin için uygun gibi görünse de üzerinizde denemenizde fayda var. Bölgesel kilolarınız varsa daha avantajlısınız demektir. Böyle bir durumda bölgesel kilolarınızı saklayacak bir gelinlik modeli seçmelisiniz. Örneğin basen bölgenizdeki kilolarınızdan şikayetçiyseniz dikkatleri yukarıya çekecek bir gelinlik modeli seçmelisiniz. Göğüs bölgesi dantelli ve gösterişli bir gelinlik modelinde basenlerinizdeki kilolar hiç de dikkat çekmeyecektir.

  Gelinlik modeline uygun gelin saçı ve gelin başı modeli beğenmeniz de gerekecektir. Gelinlik seçimi ile iş bitmiyor. Gelinlik seçiminin ardından gelin saçı modelinizi de gelinliğiniz ile uygun olacak şekilde tasarlarsınız. İsteyenler Gelin Saçı ve Gelin Başı makalemizi ziyaret ederek en güzel gelin saçı ve gelin başı modellerine bakabilir ve kendilerine örnek alabilirler.

  Aynı zamanda 2013 gelinlik modelleri makalemizdeki en güzel gelinlik modellerini de inceleyebilirsiniz. Şimdiden bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

   

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  2016-Kına-Gecesi-Abiye-Elbise-Modelleri-3
  Kına Geceleri Için Şık Abiye Modelleri
  Modern Düğün Davetiyeleri (17)
  Modern Düğün Davetiyeleri
  Zarif Nişanlık Modelleri
  2015 Nişan Elbise Modelleri
  Kapalı Gelin Başı Modelleri
  2014 Tesettür Gelin Başı Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>