• En Güzel Doğa Resimleri

  Doğa ile iç içe olanlar doğa resimlerine ihtiyaç duymazlar. Ama doğadan uzak şehir hayatı yaşayanlar ise doğa resimleri ile uzak diyarlara giderler.

  Bilgisayarda sürekli haşır neşir olan biri iseniz masaüstü arka plan resminize bir dokunmanız gerekir. Özellikle de şehrin yorgunluğundan ve stresinden uzaklaşmak adına bilgisayarınızın masa üstündeki resmin bulunduğu mekana kısa bir yolculuk yapabilirsiniz.

  Çoğu insan şehrin o kargaşasından, araba seslerinden, trafikten, insan yoğunluğundan, hava kirliliğinden, bina ve taş yığını kirliliğinden bunalır ve kendini sessiz bir köşeye atmak ister. Şehir de yaşayan kime sorarsanız sorun 100 kişiden 90′ı emekli olduktan sonra gideceği köy veya kasabanın hayalini kurar.

  Şehrin yorgunluğu stresi derken bilgisayarınızın masa üstü doğa resimleri ile doğaya kısa bir yolculuk yapabilirsiniz. Resimler bize neyi anlatmaz ki. Yeşil ile mavinin buluştuğu bir resimde o manzaranın içerisine girmek ve hiç oradan çıkmamak isteriz.

  Sonbaharda kimselerin olmadığı ve ağaçlardan dökülen yaprakların izlenebildiği sarı bir doğa manzarası bize neleri anımsatmaz ki izleyebilsek. Veya başka bir kare de kuşların koyu yeşil üzerinde ahenk ile dans etmesi ve cıvıltısı. Evet duymayız resimleri. Ama öyle bir gireriz ki bazı resimlerin içine adeta gayipten kuş seslerini bile duyabiliriz.

  En güzel doğa resimleri

       
    
 • Benzer Yazılar
  2019 Resmi Tatil Günleri
  2019 Resmi Tatil Günleri
  Tombala Nedir
  Tombala Nedir Tombala Nasıl Oynanır
  burclara-gore-diyet
  Burcunuzun ilginç özelliklerini öğrenin!
  En Güzel Yeni Yıl Mesajları
  2019 Resimli Yılbaşı Mesajları
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>