• En Güzel Diz Battaniyesi Örnekleri

  İster televizyon başında, isterse elinizde bir kitap koltuğunuzda uzanın dizlerinizde ise en güzel diz battaniyesi örneklerinden bir tanesi olsun.

  Koltuğa ayaklarınızı uzatıp, elinize bir fincan çay alın ve dizlerinize diz battaniyesi örneklerinden birini örtün.

  Soğuk kış günlerinde televizyon karşısında üşüdüğümüzde hemen bir diz battaniyesi ararız kendimize. İşte bizde bunu düşünerek sizler için en güzel diz battaniyesi örneklerini bir araya getirdik. Birbirinden güzel diz battaniyesi örneklerinden bir tanesini sizler de kolaylıkla kendiniz için yapabilirsiniz.

  Hobileriniz arasında televizyon izlerken uyuyakalmak varsa sizin için bir televizyon battaniyesi şart diye düşündük. Adının televizyon battaniyesi olması sizi yanıltmasın. Genellikle televizyon izlendiği için öyle bir genelleme yapılmış. Siz isterseniz kitap okuyun. Geçin koltuğa uzatın ayaklarınızı ve bir battaniye alın dizlerinize, elinizde soğuk kış günlerinin en güzel romanlarından biri, sehpanızda bir fincan kahve…

  İşin hikayesi bir yana en güzel diz battaniyeleri arasında hoşunuza gidecek ve yapılışı oldukça kolay modeller de bulunmakta. Bizim en çok hoşumuza giden diz battaniyesi örnekleri arasında ebruli iple örülmüş diz battaniyesi örneği. Oldukça güzel bir görünüme sahip. Sizler isterseniz sakallı ipten de şık bir diz battaniyesi yapabilirsiniz.

  Diz battaniyesi dediğimize veya televizyon battaniyesi dediğimize bakmayın siz. Kimisi koltuk şalı da demekte. Aslında hepsinin atası örgü battaniye örnekleri. Hele ki bebek battaniyesi örnekleri yapmışsanız daha önce. Rahatlıkla diz battaniyesi örneklerinden birini yapabilirsiniz.

  En Güzel Diz Battaniyesi Örnekleri

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>