• En Güzel Dantel Örnekleri 2014

  Dantel örneklerini hemen hemen her yerde kullanırız. Kadının sitesi örgü köşesinde 2014 yılının en güzel dantel örneklerini beğeninize sunuyoruz.

  Dantel örnekleri arasında sizler de bir tanesini beğenerek hemen iğne ipliği veya tığınızı elinize alabilirsiniz. Vitrin dantel örneklerinden tutun da masa örtüsü dantel örnekleri, sehpa örtüsü dantel örnekleri ve daha fazlası en güzel dantel örnekleri resim galerimizde.

  Dantel örnekleri hanımlar için ev aksesuarında olmazsa olmazlar arasında yer alır. Sehpa vitrin derken yatak odasına kadar uzanan bir dantel furyası vardır evin her köşesinde. Evleri güzelleştiren bu dantel örneklerinden en güzelleri de hiç kuşkusuz çiçek desenli dantel örnekleridir.

  2014 yeni dantel örnekleri arasında bir hayli fazla göze çarpan ayrıntılardan biri olan çiçek motifli dantel örnekleri ve son zamanlarda dikkat çeken kalp desenli dantel örnekleridir. Kalp desenli dantel örnekleri her ne kadar çiçek desenli dantel örneklerinin yerini tutmasa da genellikle genç hanımların tercihleri arasında ilk sıralarda gelmektedir. Özellikle de yatak odasında kullanılan dantel örnekleri çoğunlukla kalp desenlidir.

  En güzel dantel örnekleri 2014 resim galerisi

  Çeyiz sandıklarında da yerlerini alan çeyizlik dantel örnekleri yine çoğunlukla tığ işi dantel örnekleri olmakla birlikte, iğne oyası dantel örnekleri ve bir de son olarak boncuklu dantel örnekleridir. Makalemizdeki resim galerimiz içerisinde bu dantel örneklerini de görebilirsiniz.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Ponponlu Bere Yapılışı
  Ponponlu Bere Yapılışı
  Örgü Etol Modelleri
  En Güzel Örgü Etol ve Şal Modelleri
  El Örgüsü Boyunluk Modelleri
  En Güzel Atkı Örnekleri
  En Güzel Diz Battaniyesi Örnekleri (5)
  En Güzel Diz Battaniyesi Örnekleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>