• En Güzel Bebek Battaniyesi Örnekleri ve Yapılışı

  Bebeğinize yapabileceğiniz en güzel şeylerden bir tanesidir el örgüsü bebek battaniyesi. Bu kış bebeğinizin içini ısıtacak en güzel bebek battaniyesi örnekleri ile karşınızdayız. 

  Kızımız veya oğlumuz daha dünyaya gelmeden önce bir takım hazırlıklar yaparız onlar için. Bu hazırlıkların içerisinde onlara patikler, tulumlar, atkı ve bereler ve hatta battaniyeler örmeye başlarız. Hele de cinsiyetini öğrendikten sonra ipliğimizin rengi de belli oldu mu ivme kazanır tüm bu hazırlıklarımız.

  Afacan bebeklerinizin beşiklerinde üşümeden uyuyabilmesi için marifetli elleri iş başına davet ediyor ve birbirinden güzel bebek battaniyesi modellerini sizlerle paylaşıyoruz. İşte en çok tercih edilen bebek battaniyesi örneklerinden bir kaçı.

  Bebeğiniz için her şeyin en iyisini ve en güzelini istemekte haklısnız. Çünkü onlar sizin canınızdan bir can ve sizin birer parçanızdır. Onun için marifetli ellerinizden onlar için çıkacak bir bebek battaniyesi modeli anne sıcaklığının yerini tutmasa da bebeğinizi soğuğa karşı koruyacaktır.

  Anneler, babanneler ve annenneler iş başına. Bebeğiniz için güzel bir battaniye dokumanın zamanı geldi. Öncelikle sizlere her iki cinsiyete uydun yapabileceğiniz bebek battaniyesi örneklerini sergileyeceğiz. Ardından da kız ver erkek bebeklerinize özel motiflerle ve renklerle süsleyeceğiniz en şık bebek battaniyelerini sunacağız.

  Çoğu hanım çocuğu için el örgüsü bebek battaniyesini tercih etmektedir. Sizler de şayet el işi yapmayı biliyorsanız bebeğiniz için uygun bir bebek battaniyesi örebilirsiniz.  Bebeğiniz sizin elinizden çıkan bir battaniye ile kendini daha rahat hissedecek ve soğuk kış günlerinde sizin battaniyenizle ısınacaktır.

  El işi yapmak bir marifettir ve bu marifeti kendinde bulamayan anneler, kendi annelerinden yardım alarak çok güzel eserler ortaya koydurabilirler. Onların da böyle bir becerisi yoksa iş en sonunda bir bilene kadar ulaşmaktadır. El örgüsü bebek battaniyesi fiyatları hazır işi bebek battaniyesi modellerinin fiyatlarına nazaran biraz daha pahalıdır. Ama söz konusu bebeğimiz olunca bu konuda harcama yapmaktan kaçınmıyoruz.

  İlla da bebek battaniyesi almak istiyorsanız ve örgü bir bebek battaniyesi bulamıyorsanız. Anti bakteriyel bebek battaniyesi modellerinden bir tanesini  almanızı tavsiye ederiz.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
 • 1 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>