• En Güzel Anneler Günü Hediyeleri

  Her ülkede değişik zaman dilimlerinde kutlanan en anlamlı günlerden biri olan Anneler Günü, Amerika, Almanya, Yunanistan, İsviçre ve Çin’in yanı sıra ülkemizde de mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanmaktadır.

   

  Anneler günü yaklaştıkça bir çok firma da en güzel anneler günü hediyelerini vitrinlerde ön plana çıkarmakta ve yaşama sebebimiz olan, bizi dünyaya getirerek gölgesi altına alan o yüce varlık için Anneler Gününe Özel Kampanyalar düzenlemektedir. Anneler gününe özel hediyeleri araştırdığımızda anneler için yok yok. O kadar çömert davranmışlar ki, işte diyor insan anneye verilen önem böyle ortaya çıkıyor.

  Anneler en büyük velinimetimizdir. Onun için annelere değer vermiş ve geçmişten günümüze onları her zaman baş tacı olarak görmüşüz. Tabi ki kolay değil anne olmak. Bir bebeği karnında dokuz ay gezdirmek, ardından dokuz ayla kalmayıp ömrü sonuna kadar onun etrafında dönmek. Gölgesini hissettirmek yavrusuna 7 sinde de 70 inde de üzerine bir bebek gibi titremek.

  Anneler için ne söylesek, ne anlatsak bitiremeyiz. Anneleri sadece anneler gününde değil, her gün anmalı ve onlara layık oldukları değeri vermeliyiz. Bir annenin yavrusuna göstermiş olduğu şefkat ve sevginin karşılığında aynı ölçüde bizler de annelerimize saygıda kusur etmemeliyiz.

  Cennet annelerin ayakları altındadır der İslam dini ve bu yüzden kadınlara geleceğin anneleri gözüyle bakar ve onların korunması gerektiğini dile getirir. Günümüzde kadına şiddet olaylarının ardı arkası kesilmezken, bir çok bilinçsiz erkek bir kadının önemini anlayamamakta ısrar etmekte ve bilinçsiz ve şuursuz bir şekilde kadına şiddet uygulamaktadır.

   

  Giyimden, aksesuar, teknoloji, mutfak ürünleri, elektrikli ev aletleri… ve bir çok ürün gruplarında anneler gününe özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Bir şeyler almak mı yoksa birşeyler hissettirmek midir diye soracak olursanız. Bizim tavsiyemiz annenize onu sevdiğinizi ve ona ne kadar değer verdiğinizi hissettirmenizdir önemli olan.

  Şayet uzağınızdaysa onu aramanız ve sesini duymanız. Onu ne kadar çok özlediğinizi dile getirmeniz verilebilecek en güzel anneler günü hediyesidir bir anneye verilebilecek.

  Anneniz yakınınızda ise ona öyle bir gün yaşatın ki o günü asla unutmasın. Bir çiçek alarak yanına gidebilir ve alıp onu hiç gitmediği bir restorana götürebilir ve duygusal bir gün geçirebilirsiniz.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir
  Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir
  Milli Piyango En Çok Çıkan Rakamlar
  Milli Piyango En Çok Çıkan Rakamlar
  Öğretmenler Günü
  Öğretmenler Günü Hediye Tavsiyeleri
  Hayırlı Cumalar Tebrikleri (10)
  Resimli Cuma Mesajları
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>