• En Güzel Aksesuar Örgü Modelleri

  Sevgili hanımlar, şalınızı, atkınızı, fularınızı, çantanızı, cüzdanınızı, ev aksesuarlarınızı kendiniz yapmak istemez misiniz, en güzel aksesuar örgü modellerini sizlerle buluşturuyoruz.

  Günümüzde el yapımı örgülerin yerini artık, tekstil ürünleri almış durumda. Bundan dolayı herkes hazır giysiler kullanmakta ve o hazır giysilerde hemen yıpranmaktadır. Oysa geçmişe baktığımızda hazır giysilerin yerini geçmişte örgü kıyafetleri almaktaydı ve bu örgü modelleri ve örgü kıyafetleri bütün hanımların ilgisini çekmekteydi. Örneğin çok uzağa gitmeye gerek yok bundan bir kaç yıl önce çoğu bayanda çok şık örgü şal modellerini görmemiz mümkündü. Oysa şimdi o örme şalların yerini tekstil ürünü olan şallar almaya başladı. Bu şallar örgü şalların verdiği şıklığı ve zerafeti veremedi. Oysa örgü şallar insanı hem sıcak tutmaktaydı hem de el emeği olduğu için insanın aynı zamanda manevi içini de ısıtmaktaydı. Örgü şal modeli ve yapılışı aslında hem maddi olarak hem de manevi olarak sizlere diğer tekstil ürünlerinin veremediği birçok şeyi verebilmektedir.

  Bununla birlikte kendi ördüğümüz örgü eldivenler çocuklarımıza, sevdiklerimize çok yakışan kıyafetler arasında. Örme eldivenlere istediğiniz modeli vererek sevdiklerinize hediye edebilir ve onları çok mutlu edebilirsiniz.

  Evimizde kullandığımız birçok aksesuarları örgü halinde sizlerde evlerinizde yapabilirsiniz. En güzel örgü ev aksesuarlar evinizin havasını değiştirecektir. Saat örgü modelleri, tabaklık örgü modelleri, nihale örgü modelleri, örgüden temizlik ürünleri, örgü peçetelikler gibi birçok ev aksesuarlarınızı örgüden rahatlıkla yapabilirsiniz.

  Bununla birlikte evinizde kullanabileceğiniz birçok eşyanızı da örgü ile yapabilirsiniz. Bunlardan en güzeli örgü sepet modelleridir. örgü sepet modellerine istediğiniz şekli vererek ona şık bir görünüm verebilirsiniz. Örgü sepet örneği ile evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Gazetelerinizi, kağıtlarınızı dosyalarınızı koymak için, gazete örgü sepet modelleri yapabilirsiniz.

  Bununla birlikte evinizin havasını değiştiren en önemli aksesuarlardan biri de çerçeveleridir. Bu çerçevelerde sizlerin anıları, en güzel anıları ve en sevdikleri yer alır. Bu çerçeveleri hepimiz en güzel şekilde süslemek isteriz. Bu yüzden kendi ellerimizle yaptığımız çerçeveler her zaman daha ön plandadır ve manevi değeri yüksektir. Sizlerde kolayca evlerinizde örgü çerçeve modelleri yapabilirsiniz. Ayrıca evinizi süsleyen bir diğer eşyalardan biri de  saksı ve vazolardır. Onlara da en güzel görünümü vermek için örgü saksı modellerini, örgü vazo modellerini evinizde bulundurabilirsiniz ve bunları kendi zevkinize göre örgü ile süsleyebilirsiniz.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>