• Elişi Örgü Takı Kolye Modelleri

  İlkbahar ve yaz aylarında bir çok bayanın beğenerek kullandığı aksesuarlar arasında gelen örgü kolye modellerinden öne çıkan örgü kolye örneklerini sizlerle paylaşacağız.

  Görünüşüne önem veren bakımlı kadınların tercihleri arasında hiç kuşkusuz takılar gelmektedir. Yaz aylarında ise daha çok tercih edilen takı trendleri arasında ise el işi kolye modelleri ilk sıraları almaktadır. Hem yapımı oldukça kolay olan el işi örgü kolye modelleri kullanımı ile de çoğu hanımın göz ağrıları arasında yerini almaktadır.

  Bu yaz öne çıkan tığ işi kolye modelleri arasında en çok tercih edilen kolye modelleri çiçek desenli uzun el işi örgü kolye modelleridir. El işine gönül veren hanımların ilgisini yakından çeken kolye modelleri paha biçilmez mücevherler ile adeta kıyasıya yarış içerisindedir. Gösterişten uzak sade ve güzel bir kombin oluşturulabilen el işi örgü kolye modelleri bir çok kıyafetin ayrılmaz ekürisi olarak karşımıza çıkmaktadır.

  Takılarınız el emeği göz nuru olsun istiyorsanız sizde  örgü kolye modellerinden bir tanesini seçebilirsiniz. Şayet el beceriniz varsa el işi kolye örneklerini inceleyerek kısa süre içerisinde elbisenize güzel bir kombin oluşturabilecek el işi kolyeyi tasarlayabilirsiniz.

  El işi kolye örneklerini incelediğimizde öne çıkan el işi kolye modelleri arasında boncuklu kolye modelleri oldukça sıklıkta kullanılmakta ve kolyeye ayrı bir tarz katmaktadır. Bunun yanı sıra el işi kolyede kullanılan ip seçimi de oldukça önemlidir. Genelde koyu tonlar tercih edilmekte olup, kıyafetinizin rengine uygun bir kolye modeli de tasarlayabilmeniz bizce mümkündür…

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>