• El ve Makine Nakışı Modelleri

  Sevgili hanımlar, evlerinizde ister makinenizle isterseniz kendi ellerinizle kasnaklarınızın üzerine işleyebileceğiniz en güzel nakış örgü desenlerini sizlerle paylaşıyoruz.

  Nakış işlemek, annelerimizin, teyzelerimizin en çok yaptığı uğraşlar arasındaydı. Özellikle kanaviçe nakış modellerini herkes çok sever ve herkes bu işleme yapmayı öğrenmeye çalışırlardı. Nakış modellerini isterseniz kendi ellerinizle bir kasnağın üzerine isterseniz de makine yardımı ile aynı kasnağın üzerine işleyebilirsiniz. Makine nakış modelleri ile istediğiniz örgü modellerini işleyebilirsiniz. Makine nakış örgülerinin en önemli özelliklerinden biri el nakış örgüsüne benzemesidir. En güzel makine nakış modellerini yapmak çok az zamanınızı alacaktır. Yani makine yardımı ile kolayca ortaya çok güzel modeller çıkarabilirsiniz. Nakış işleyerek çok güzel nakış işlemeli mutfak takımları, nakış işlemeli peçetelik modelleri yapabilirsiniz.

  Makine nakışı ile kolayca bohça örtüleri, havlu kenarları, seccadeler işleyebilirsiniz. Makine nakışı fiskos masa örtülerini rahatça hem makine yapımı ile ya da el yapımı ile kasnağınıza güzel bir şekil oluşturabilecek bir şekilde işleyebilirsiniz. Nakış işlerken hem kendinizi daha iyi hissedeceksiniz hem de zamanınızı çok güzel eserler vererek değerlendirmiş olacaksınız. Makine nakış desenlerini kendinize özgü oluşturabilirsiniz. Dolayısıyla o nakış modeli size özgü olmuş olacaktır. Nakış işleyerek dilerseniz havlu kenarlarınızı dilerseniz yemenilerinizi, bebek yastıklarınızı rahatlıkla işleyebilirsiniz. Kurdele nakışı ile birlikte çantalarınızdan tutun, yastıklarınıza, sehpa örtülerinize, masa örtülerinize kadar her şeye kurdela nakışı sayesinde güzel bir görünüm verebilirsiniz. Nakış işlemeli nevresim takımlarını dileğiniz gibi oluşturabilirsiniz.

  Sevgili hanımlar kasnak işlemek hem eğlenceli hem de ortaya çok güzel ürün çıkaran bir iştir.Evinizdeki neredeyse tüm örtü, eşya, yastıklarınızın üzerine rahatça işleyip ortaya çok güzel görüntüler çıkarabilirsiniz. Özellikle tablo yapımını bile bir kasnak yardımı ile işleyerek ortaya çok güzel nakış tablo modelleri çıkarabilirsiniz. En güzel nakış modelleri ile evinizin eşyalarının havasını kendi ellerinizle değiştirebilirsiniz.Nakış işlemelerinde en çok kullanılanlardan birisi de kurdele nakışı örgü modelleri yer almaktadır. Kurdele nakışı ile evlerinizde çok güzel takımlar yapabilirsiniz.

  Kadının sitesi olarak sizlerle en güzel makine nakışı modellerini ve el yapımı nakış modellerini sizlerle paylaşıyoruz.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
 • 1 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. Merhabalar … Yukarıdan aşağıya 7. sıranın üçüncüsü konumundaki örtünün fiyatını lütfen yukardakı maile atar mısınız … Selamlar

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>