• Düğün ve Nikah Davetiyesi Örnekleri 2014

  2014 yılının en güzel düğün ve nikah davetiyesi örneklerini sizler için derledik ve hoşunuza gidecek ilginç tasarımları sizlere sunduk.

  Evlenecek çiftler için özel bir yere sahip olan düğün davetiyeleri sadece bir adres ve mekan bir göstermekten ziyade özel bir anlam taşımaktadır.

  Düğün telaşesi içerisinde çoğu insan çok fazla zaman ayıramayabilir davetiye seçimi için. Bizde kadının sitesi ailesi olarak sizlere bu telaşe içerisinde yardımcı olacak ve fikir sahibi olabileceğiniz düğün davetiyesi örneklerini bir araya getirdik.

  Düğün ve nikah davetiyesi örneklerinde tasarımda bir sınır yok. Hemen hemen her zevke ve fikre uygun bir düğün ve nikah davetiyesi örneği bulmanız mümkün. Üstelik çoğu yerde davetiyenize müdahale edebilme imkanınız da var. Ama bu sefer de düğün davetiye örneği fiyatları birazcık tuzlu olabiliyor. Ama içinize sinen müdahale etmeyeceğiniz düğün ve nikah davetiye örnekleri bulmanız mümkün.

  Son yıllarda moda olan nostaljik düğün davetiyesi örneklerinin yerini 2014 yılında daha modern düğün davetiyesi örnekleri alıyor. Gelin damat resimleri ve karikatürlerinden oluşan tasarım harikası modern düğün davetiyeleri bu yıl oldukça fazla ilgi çekecek gibi.

  Düğün davetiyesi örnekleri hiç kuşkusuz zarfı ile bütünleşmekte ve ayrılmaz bir bütün oluşturmaktadır. 2014 yılında zarfın yerini çeşitli kutucuklar almakta ve çok değişik düğün davetiyesi örnekleri ortaya çıkmaktadır.

  Düğün ve Nikah Davetiyesi Örnekleri 2014 Kataloğu

  Çevrenizde evli çiftlerin yıllar öncesindeki düğünleri için bastırdıkları davetiyeleri sakladıklarını görmüşsünüzdür. Seneler sonra bile bir yerlerde saklayabileceğiniz düğün davetiyenizi seçerken birlikte karar vermeli ve en güzel düğün davetiyesi örneğini temin etmelisiniz.

  Düğün davetiyesi fiyatları da çeşitli yerlerde 1000 tanesi  80-100 TL arasında başlayıp tasarımına ve özel isteklere göre artmaktadır.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Zarif Nişanlık Modelleri
  2015 Nişan Elbise Modelleri
  Kapalı Gelin Başı Modelleri
  2014 Tesettür Gelin Başı Modelleri
  Kafesli Nikah Şekeri Modelleri Fiyatları
  En Güzel Nikah Şekeri Modelleri
  Beyaz Kına Sepeti Modelleri
  Kına Çeyiz Seti Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>