• Doğal Yöntemlerle Diş Beyazlatma

  Beyler, bayanlar hemen hemen hepimiz dişlerimiz tertemiz ve bembeyaz görüntüsü olmasını isteriz. Bunu da doğal diş beyazlatma yöntemleri ile yapmak isteriz.

  Son senelerde dünyamız kimyasal içerikli ürünler ile bilinçlendikçe bizde doğada doğal yollar aramaya başladık.Bunu da hayatımızın hemen her alanında kozmetik ürünler de ve beslenmenize kadar her alanda arıyoruz. Bunlardan bir tanesi de ağız bakımı ve sağlığı.Her ne kadar kimyasal ürünlerin kullanımı bize kolay gelse de her şeye rağmen doğal diş beyazlatma yöntemlerini kullanmak da zor değil.

  Dişlerimizi her ne kadar diş macunları ile beyazlatmak istemiş olsak da diş macunları dişimizi daha da kötü yapıyor birkaç küçük yöntemle basit ve kolay şekilde doğal diş beyazlatma işlemini yapabiliriz.

  Doğal diş beyazlatma yöntemleri size hem sağlıklı bir dişe ve ışıl ışıl gülümseye sahip olabileceğiniz en kolay ve basit doğal yöntemlerle diş beyazlatma yolları.

  Mutlaka hepimizin evinde karbonat ve kabartma tozu bulunur aslında herkesinde çok iyi bildiği yöntemlerden birisi bu. Kabartma tozu 1 kaşık balı dişlerinize sürünüz. 2-3 dakika beklettikten sonra durulayın.

  Bir değişik diş beyazlatma yolu ise bazılarımızın severek yediği çileklerde bulunuyor. Çilek yerken hem dişlerinizi sürün bu yöntem ağzınızın daha güzel kokmasını ve dişlerinizin daha beyazlamasını sağlayacak hem de çok lezzetli bir yöntem olacak.

  Bir başka diş beyazlatma yöntemi ise severek yediğimiz çilekten geçiyor. Çilek yerken dişlerinize sürün hem ağzınızın güzel kokmasını sağlar hem de beyazlatır hem de oldukça lezzetli bir yöntem olur.

  Üç çorba kaşığı limon suyu ve bir kaşık tuzu karıştırın ve diş macunu gibi uygulayıp durulayın.

  Doğal diş beyazlatma yollarımız işte bu kadar kolay ve masrafsız. sizde bu doğal yollarda dişlerinizi çok basit bir şekilde beyazlatabilirsiniz. Bir daha ki yazımız da görüşmek üzere.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Bahar Yorgunluğu
  Bahar Yorgunluğuna Karşı Neler Yapmalıyız
  Anne Sütü
  Anne Sütünün Faydaları
  Mevsim Hastalıkları
  Mevsimsel Hastalıklara Dikkat !!!
  Diyet
  Sağlıklı Zayıflama Diyeti
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>