• Dekoratif Saksı Modelleri

  Balkonlarımızı en güzel çiçekler ile bir bahçeye dönüştürmek ve dekoratif bir görünüme bürümek için en güzel saksı modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

  Birbirinden güzel saksı modelleri arasında en çok göze çarpan saksı modelleri değişik tasarımlarda saksı modelleri. İlginç tasarımlarla yapılan saksı modelleri bir çok hanımın ilgisini çekmeyi başardı. İster balkonlarda isterseniz de oturma odası veya salonlarınızda kullanabileceğiniz en güzel saksı modelleri kadının sitesi ziyaretçileri için dekorasyon kategorisi altında sizleri bekliyor.

  Geçen yıl  2013 Balkon Çiçeği Çeşitleri makalemizde yer alan tasarımlar kadınların oldukça dikkatini çekmiş ve beğenilerini kazanmıştı. Bunun yanı sıra evde yetiştirilecek en güzel saksı çiçeği çeşitleri arasında yer alan En Güzel 15 Saksı Çiçeği makalemizdeki çiçek çeşitlerinden bir tanesini seçtiğiniz saksılara dikebilirsiniz.

  Saksı modelleri arasında el yapımı saksı modelleri dikkatinizi çekmiştir. Geri dönüşüm saksı modelleri diye de adlandırabileceğimiz kavanoz ve tenekelerden yapılan çok şık el yapımı saksı modellerinden bir tanesini sizlerde yapabilirsiniz.

  Dış mekan saksı modelleri arasında da yine geri dönüşün araba lastiğinden yapılmış saksı modelleri ve tenekelerden yapılmış saksı modellerine rastlamanız mümkün. Sizlerin zevki ile daha değişik saksı modelleri yapabilirsiniz.

  Dekoratif Saksı Modelleri

  El işi ve örgü tutkunu kadınlar da saksılarına el örgüsü saksı kılıfı örneği ile süsleyebilir. Bunun yanı sıra boyama teknikleri ile yine saksılarını süsleyebilir. Saksı süsleme teknikleri öyle sınırlandırılabilecek bir teknik değildir. Herkes değişik bir saksı oluşturabilir. En basitinden evdeki kullanılmayan terliklerden bile çok şık askılı saksılar yapabilirsiniz.

  Sevgili hanımlar çiçek ekme ve dikme zamanı geldi. En güzel saksı modellerinden birini seçerek işe başlayabilirsiniz.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Koyu Renkli Nevresim Takımları
  2017 İlk Bahar Yaz Sezonu Nevresim Modelleri
  Bahar Çiçekleriyle Oda Kokusu
  Bahar Çiçekleriyle Doğal Oda Kokusu Yapımı
  Üç Boyutlu Manzara Desenli Duvar Kağıdı Modelleri
  Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri
  2014 Spor Çekyat Modelleri
  Çekyat Modelleri 2014
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>