• Çocuk Örgü Şapka Modelleri

  Çocuğunuz için en güzel örgü şapka örneklerinden derlediğimiz galerimizde bir birinden güzel örgü çocuk şapka modellerini bulabilirsiniz.

  Çocuklarınıza örebileceğiniz en güzel örgü modellerinden bir tanesi olan örgü şapka modelleri birbirinden güzel tasarımlarla kadının sitesi örgü köşesinde sizlerle.

  Örgü şapka modellerinden çocuklar için birbirinden güzel ve sevimli çocuk şapka modelleri bulmanız mümkün. Çocuk şapka modelleri denilince akla ilk gelen şapka örneği olan ve çoğu çocukta da gördüğümüz atkılı şapka modelleri oluyor. Çocuklar için en uygun şapka modelleri arasında yer almasının sebebi ise çocuklar için daha kullanışlı olması.

  Çocuk şapka modelleri arasında en çok tercih edilen bir diğer örgü çocuk şapka modeli ise hayvan figürlü örgü şapka modelleri. Çocukların hayal dünyaları ile bütünleşecek bir örgü şapka modeli olan hayvan figürlü şapka modeli ile çocuğunuz kendisini bir tavşan gibi hissedebilir.

  Örgü çocuk şapka ve bere modelleri yapılışı biraz zahmet isteyebilir. Erkek için örgü şapka modeli yapılışı ile kıyasladığımızda bir hayli zordur çocuklar için şapka modeli tasarlamak ve örmek. Bunun nedenleri arasında ise yapacağınız örgü şapka modelinin niteliği ilk sırada gelir. Sıradan basit çocuk örgü şapka örneklerinden bir tanesini de örebilirsiniz. Ama çocuklar için en uygun olan şapka modeli hayvan figürlü örgü şapka modelleridir.

  Kız çocuklar için örgü şapka modelleri arasında genellikle pembe tonları kullanımı hakimdir. Bunun yanı sıra kız çocuklarının örgü şapka modellerinde en çok tercih edilen figürler arasında çiçek motifli örgü çocuk şapka modelleri gelir. Hayvan figürlerinden daha ağırlıklı olarak kullanılan çiçekli örgü çocuk şapka modelleri kız çocukları için örgü şapka modası olarak nitelendirilebilir.

  Erkek çocuklar için örgü şapka modelleri arasında ise ilk sıraları hayvan motifli örgü şapka modelleri alır. Bunun yanı sıra erkek çocuklar için bir de sade renklerden oluşan basit örgü şapka modelleri de örebilirsiniz.

  Sakallı ipten örgü çocuk şapka modelleri de yine en çok tercih edilen ve oldukça sevimli ve kullanışlı örgü şapka ve bere modelleri arasında yer almaktadır.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Bahara Özel İğne Oyası Şal Modelleri
  2017 En Yeni İğne Oyası Modelleri
  2017 Havlu Kenarı Örnekleri 5
  2017 Havlu Kenarı Örnekleri
  Yemeni Oyaları
  2015 Yeni Tığ Oyası Örnekleri
  Tığ İşi Bayan Örgü Bluz Modelleri
  Baharlık Örgü Bluz Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>