• Cinsel İstek Artıracak Besinler

  İlişkilerde cinsel performans oldukça önemlidir. Peki ya cinsel ilişkide performansınızı artıracak besinler neler biliyor musunuz?

  1. Bal

  Her derde deva olan balın bir mucizesi cinsel performansı artırmasıdır. B vitamini acısından zengin olan bal testesteron üretimi konusunda son derece faydalıdır.

  Ayrıca içerisinde bol miktarda bor minerali barındıran balın bir diğer faydası ise metabolizma hızını artırmaktır.Bu sayede kan akışının hızlanmasıyla östrojen hormonu üretimi artarak tahrik gücünü artırır.

   

  2. Zencefil

  Yine yararı saymakla bitmeyen zencefil dolaşım sistemine direk etki ederek genital organlara kanın hızlı bir şekilde pompalanmasını sağlar. Toz yerine taze zencefil tüketimi daha faydalı olacaktır.

   

  3. Keten Tohumu

  İçerisinde bol miktarda omega asidi içeren keten tohumu cinsel isteği artırır. İçerisinde bulunan omega 3 ve omega 6 acısından oldukça faydalı olan keten tohumu aynı zamanda günlük vitamin ve mineral ihtiyacının %40′ını karşılamaktadır.

  Keten tohumunu yemeklerinize veya salataların içerisine bir iki çay kaşığı ilave ederek de tüketebilirsiniz.

  4. Bitter Çikolata

  Çikolata kendinizi iyi hissetmenizi ve rahatlamanızı sağlayan endorfin hormonunu tetiklemektedir.  Aynı zamanda az bir miktar sıkıntıyı bastıran triptofan, vücuttaki kafeini harekete geçirip, duyguları uyandıran anandamid ve teobromin sağlıyor.

  5. Muz

  Seksin daha uzun sürmesini istiyorsan maraton başlamadan önce hazırlıklı olmalısın. Büyük bir muz yatakta dayanıklılığını sağlamak için mükemmel bir besin. Muz içinde B Vitamini barındırır. B Vitamini ise karbonhidratları enerjiye çevirmek için gereklidir. Aynı zamanda testosteron gibi hormonların üretilmesine yardım ettiği de düşünülüyor.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Evlilik Teklifi Resmi
  Evlenme Teklifi Nasıl Yapılır
  gift boxes over white background 3d illustration
  Sevgilime Sevgililer Gününde Ne Alsam
  Aşk ve sevgi resimleri
  14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları ve Resimleri
  Sevgililer gününe özel pastalar
  Sevgililer Günü Yaş Pasta Çeşitleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>