• Çarşaf Kenarı Örnekleri

  Sevgili hanımlar yataklarımızın üzerine serdiğimiz nevresim takımları ve çarşaflarınızın kenarını dantel oyalarla süsleseniz nasıl olurdu acaba?

  Yaz mevsiminde yorgan yerine pike ile üzerimizi örter ve öylece uyuruz. Peki ya pike takımı için nasıl bir çarşaf modeli seçmemiz lazım. En güzel çarşaf modelleri arasından birini seçebiliriz belki. Ama yine de en kullanışlı çarşaf modelleri arasında beyaz çarşaf modelleri gelir. Sade beyaz çarşaf kenarını bir de dantel örnekleri ile süsledik mi oldu da bitti bile.

  2014 yılının en güzel çarşaf uç kenar örneklerinden bazılarını sizler için bir araya getiriyoruz. Birbirinden güzel çarşaf kenarı örnekleri çok hoşunuza gidecek. Çarşaf kenarı örnekleri arasında en çok tercih edilen tığ işi çarşaf kenarı örnekleridir. İğne oyası çarşaf kenarı örnekleri de yine tercih edilebilir. Ama en çok tercih edilen ve daha zahmetsiz olan tığ işi dantel çarşaf uç örnekleri sizler için bir kurtarıcı olabilir.

  Çarşaf uç kenarı örneklerini pike takımı modeliniz ile uyumlu olması açısından pike takımındaki renkler ve desenlerden faydalanabilirsiniz. Pike Takımı Modelleri ve Örnekleri makalemizde birbirinden güzel pike takımı örneklerini de inceleyebilirsiniz.

  Nevresim takımı ihtiyacı olanlar da Karaca Home’un en güzel örneklerinin yer aldığı 2014 Karaca Home Yazlık Nevresim Takımları makalemizdeki örnekleri inceleyebilirler.

  Çarşaf Kenarı Örnekleri

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>