• Boncuklu Havlu Kenarları 2014

  Havlu kenarı örneklerinden en çok beğenilen ve yapılan havlu kenarı modellerinden bir tanesi de boncuklu havlu kenarı örnekleridir. 

  Boncuklu havlu kenarı örnekleri diğer havlu kenarı örneklerine nazaran daha çok tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden bir tanesi görüşününün diğer havlu kenarı modellerine nazaran daha güzel olması ve göze hoş gelmesidir. İşte bu yüzden çeyizlerde mutlaka boncuk işlemeli havlu kenarı örneği bulmamız mümkündür. Boncuk işlemeli havlu kenarı örneklerinin bir güzel yanı da kullanımdan ziyade bir aksesuar olarak evimizin çeşitli yerlerinde bir aksesuar niyetine kullanılabilir olmasıdır.

  Daha önce yazdığımız ve hanımların büyük beğenisini kazanan En Güzel Havlu Kenarı Örnekleri ve Mutfak Havlusu Kenarı Örnekleri ve Yapılışı makalelerimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

  Genç kızların çeyizlerinde annelerin beğenerek yaptığı boncuk havlu kenarı örnekleri yıllar yılı önemini korumuş ve günümüzde de en çok beğenilen havlu kenarı örnekleri arasındaki yerini almıştır.

  İster iğne oyası boncuklu havlu kenarı örneği tasarlamak için elleri sıvayın, isterseniz de dantel havlu kenarlarında boncuklar serpiştirin havlu kenarı örneğinizin içerisine hiç fark etmez. Boncukların o eşsiz güzelliğiyle birlikte dantel oyalarınız da bir inçi gibi parlayacaktır boncuklar sayesinde.

  Boncuklu havlu kenarı örnekleri yapılışı da yine diğer havlu kenarı örneklerinde olduğu gibi zor ve sabır isteyen bir el işi modelidir. Fakat el becerisi gelişmiş olan hanımlar bu zorluğun üstesinden kolaylıkla gelebilirler. Üstelik yeni başlayanlar için kolay boncuklu havlu kenarı örnekleri de bulmak mümkündür. Siz yeter ki istekli olun ve yapmayı deneyin.

  Mutfak havlu kenarı örneklerinde daha çok boncuk işlemeli havlu kenarı örnekleri tercih edilir. Bunun da en önemli sebeplerinden bir tanesi hanımların mutfağı bir sanat atölyesi gibi düşünmeleri gelmektedir. Bir sanat atölyesinde her şeyin çok güzel olması gerektiği için aksesuar da oldukça önemlidir hanımlar için.

  El yüz silerken belki boncuklu havlu kenarı örneği ile süslenmiş bir havlu modeli tercih edilmeyebilir. Fakat bir aksesuar olarak düşünüldüğünde çok güzel bir başyapıt olarak karşımıza çıkar boncuklu havlu kenarı örnekleri. Boncuklu havlu kenarı örnekleri ile süslenmiş bir havlu modeli bir havludan daha fazlasıdır onun için…

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Gül Motifli Mumluk Modelleri
  En Güzel Örgü Mumluk Modelleri
  En güzel çiçekli örgü toka modelleri
  En Güzel Örgü Toka Modelleri
  Ponponlu Bere Yapılışı
  Ponponlu Bere Yapılışı
  Örgü Etol Modelleri
  En Güzel Örgü Etol ve Şal Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>