• Behzat Ç. Ankara Yanıyor Rekora Koşuyor

  Sinama severlerinbüyük bir ilgi ile beklediği ve 1 kasım da gösterime başlayan bir Ankara Polisiye Filmi olma özelliği taşıyan Behzat Ç. Ankara Yanıyor ilk günden gişe rekorları kırmayı başardı.

  Türk Televizyon tarihinin en sevilen dizilerinden biri olan Behzat Ç. 3. sezonun sonunda televizyonlara veda etmişti. İlk filmi ile de büyük ilgi uyandıran Behzat Ç. Oyuncuları ilk film olan  Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm den sonra ikinci kez beyaz perdedeki yerini aldı.

  Behzat Ç. serisinin ikinci filmi olan Behzat Ç. Ankara Yanıyor beklenenin üzerinde bir gişe hasılatı elde etti ve daha ilk günden gişe rekoru kırmayı başardı.

  Filmin yönetmen koltuğunda Serdar Akar bulunurken kadroda yer alacağı duyurulan oyuncular arasında Erdal Beşikçioğlu, Fatih Artman, İnanç Konukçu ve Nejat İşler gibi isimler yer alıyor.

   

  Behzat Ç. Ankara Yanıyor Filminin Konusu

  Behzat Ç.’nin gidişinin ardından büroya yeni bir başkomiser atanır. Himmet adlı komiser büyük bir cinayeti lehine çevirir ve İçişleri Bakanı’nın suikasti nedeniyle ekibini terörle mücadele komisyonunuyla çalışmaya yönlendirir. Bu sırada cinayet masasının üzerinde çalıştığı iki dava vardır, ancak Himmet ekibinin bu cinayetler yerine Bakan’ın davasına odaklanmasını emreder.

  Tahsin ise önceliğini bu cinayetlerden yana kullanır ve Behzat Ç.’yi geçici göreve çağırmaya karar verir. Ne var ki Behzat Ç.’nin göreve geri dönme konusunda tereddütleri vardır.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Geleneksel Keçe Sanatı
  Bin Yıllık Türk Geleneği Keçe Sanatı
  İstanbul Tiyatro Festivali Yüzleşme
  22. İstanbul Tiyatro Festivali ve Oyunlar Listesi
  37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı (2)
  37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı
  SKF Türk 12. Ulusal Fotoğraf Yarışması
  SKF Türk 12. Ulusal Fotoğraf Yarışması
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>