• Bebek Yatak ve Beşik Modelleri

  Evimizin neşesi, bebeklerimiz için en güzel bebek beşik ve yatak modellerini araştırdık. Kız ve erkek bebekler için birbirinden güzel beşik ve bebek yatak modelleri sizlerinde hoşuna gidecek.

  Bebeklerimizin sağlığı acısından yatakları oldukça önemlidir. Kimi zaman onları soğuktan koruyacak bir barınak olan bebek beşikleri, kimi zaman da bir tül ile birlikte onları zararlı haşerelerden korumaktadır. Hangi anne veya baba istemez ki çocukları rahat bir uyku çeksin.

  Bir bebek odası tasarımı yapmak istiyorsanız galerimizde yer alan resimlerden feyz alarak  sizler de bebekleriniz için bir oda tasarlayabilirsiniz. Ama yok ben bebek beşiğini yatak odamda yanı başımda istiyorum diyorsanız da yatak kenarına konulan çok güzel beşik modelleri de mevcut. Yatak odasında beşik istiyorsanız odanızın büyüklüğüne ve yer durumuna göre küçük beşik modelleri tercih etmenizde fayda var. Yine bu dönemde kullanışlı olması nedeniyle tekerlekli beşik ve yatak modellerini de tercih edebilirsiniz.

  Bebeği uyuturken sallamak durumunda kalacağınızı göz önünde bulundurmayı da unutmamanız gerekir. Onun için sallanabilen beşik modelleri seçmenizde fayda var. Beşik modellerine bakarken bir şey ilgimizi çekti. Demir profiller yardımıyla yapılmış bebek hamakları… Birden maziye yolculuk yaptık. Eskiden annelerimiz bebeklerini battaniyenin içine koyar. Bir ucundan birisi diğer ucundan birisi tutarak bebeği sallardı. Bir nevi elle hamak görevi görürdü. Bu bebek hamakları sanki eskinin o güzelliğini elinden alacak gibi geldi gözümüze. Ama yine de yer ve imkan faktörünü de göz önünde bulundurmak gerekiyor. Bir çok evde böyle bir hamak kurmak için malesef yer olmayacaktır. Fakat yeri olanlar için son derece kullanışlı olacağını düşünüyoruz.

  Bebeğiniz için beşik ve yatak modellerinin haricinde battaniye modelleri de bakıyorsanız En Güzel Bebek Battaniyesi modellerini inceleyebilirsiniz.

  En Güzel Beşik Modelleri

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Anne Sütü
  Anne Sütünün Faydaları
  Bernarda Servis Masası Takımları
  Bernardo Masa Örtüsü Ve Servis Peçetesi Modelleri
  Çocuğunuza Kulak Verin
  Anne Ve Babalara Tavsiye Kitaplar
  Keçe Kapı Süsü Modelleri
  En Güzel Kapı ve Duvar Süsleri
 • 1 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. Pembeli beşik çok güzelmiş.

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>