• Bebek Hırka Modelleri ve Yapılışı 2014

  Bebeklerimiz üşümesin ve kış soğuklarında soğuklardan korunsun diye sizler için 2014 en güzel bebek hırka modellerini bir araya getirdik.

  Bebek hırka modelleri ve yapılışı makalemizde onlarca bebek hırkası örneğini sizlerle buluştururken bebekleriniz için en güzel patik modellerini de bulabileceğiniz makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

  Bebek hırka modelleri arasında hanımların en çok tercih ettiği bebek hırkaları arasında örgü bebek hırkaları yer alıyor. El örgüsü ile yapılan en güzel örgü bebek hırka örneklerinden esinlenen hanımlar bebekleri için kolları sıvazlayıp başlıyor hırkaları örmeye.

  Bebek hırka modellerinde en çok kullanılan iplik ise sakallı ip. Sakallı ipten bebek hırkaları hem çok güzel duruyor hem de soğukta bebeklerinizi sıcacık tutuyor. Onun için kış aylarında yapılan bebek hırkalarının büyük çoğunluğu sakallı iplikten yapılıyor. Bizlerde sakallı iplikten yapılan bebek hırka modellerine de sizler için makalemizde büyük yer verdik.

  Bebek hırka modellerini bir araya getirdiğimiz bebek hırka modelleri resimleri galerimizde birbirinden güzel sakallı ipten yapılan bebek hırka modellerini görebilirsiniz.

  Birbirinden güzel örgü bebek kıyafetleri için 2014 El İşi Bebek Kıyafetleri Örgü Modelleri makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

  Bebeğiniz için yelek örmeyi düşünüyorsanız da  En Güzel Örgü Bebek Yelekleri makalemizdeki bebek yelek örnekleri tam da size göre.

  Tığ işi bebek hırka modelleri arasında dikkatimizi çeken bir diğer bebek hırka modeli ise hiç kuşkusuz kapşonlu bebek hırka modelleri oldu. Kapşonlu bebek hırka modelleri de hanımların büyük beğenisini kazanmış durumda onun için kapşonlu bebek hırkası örneklerine de yer vermeden edemedik. Hem hırka hem de bir bere olarak kullanabileceğiniz güzel bebek hırkası modelleri mevcut. Bu konuda seçim size kalmış. Sakallı ipten kapşonlu bebek hırka modelleri ise yemede yanında yat diyebileceğimiz en güzel bebek hırkası modelleri arasında.

  Bebeğimiz için ne yapsak azdır. Bunun bilincinde olan anneler bebekleri için en güzel örgüleri oluşturmak için sabırsızlanıyorlar. Bizlerde bu konuda size yardımcı olmak adına bebek battaniyesi modellerinden tutun da bebek patik örneklerine birçok yararlı makalemizi sizlerle buluşturuyoruz ve büyük bir hızla buluşturmaya devam edeceğiz.

  Bebekleriniz için hırka modeli tasarlarken ve yaparken kendiniz ve eşiniz için de bir şeyler yapmak isterseniz örgü köşemizde bayan örgü kazak modellerin tutun da erkek örgü hırka modellerini okuyarak kendinize uygun örnekler bulabilirsiniz.

  Bebeği için elbise modelleri araştıran hanımlar için de En Güzel Örgü Bebek Elbise Modelleri makalemizde birbirinden cici elbise modelleri sizleri bekliyor.

  Erkek Çocuklar için en güzel erkek bebek süveterleri için Erkek Çocuk Süveter Örnekleri makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
 • 3 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. çok güzeller

  2. Hırka modelleriniz çok güzel.. Ama yapılışına bakmak istedim .. Bulamadım..

  3. Yapılışı olsa çok güzel olacak

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>