• Bayan Örme Yelek Modelleri 2014

  El örgüsü bayan yelek modelleri ve en güzel örgü yelek örnekleri kadının sitesi örgü köşesinde sizlerle. 2014 yılının en seçkin yelek örnekleri ve daha fazlası sizler için seçtiğimiz örgü yelek modelleri resim galerimizde.

  Evde veya işte hemen hemen her yerde rahatlıkla giyebileceğiniz yeni sezona uygun en güzel bayan yelek modelleri ve yelek örneklerini siz değerli hanımların beğenisine sunuyoruz. Günlük hayatta hemen hemen her yerde kullanmaya alışık olduğumuz yelek modelleri arasında en çok tercih edilen hiç kuşkusuz el örgüsü yelek modelleri.

   

  Yelek modelinin yanında bir de örgü kazak modeli isteyenler için 2014 En Güzel Bayan Örgü Kazak Modelleri ve Örnekleri makalemizdeki en güzel bayan örgü kazak modelleri mevcuttur. Arzu edenler inceleyebilir.

  El örgüsü yelek modellerinin bu kadar çok tercih edilmesi de şüphesiz bir örenin olması. Çeyiz sandıklarında anneler tarafından örülerek konulan en güzel örgü yelek modelleri baş taçlarından bir tanesidir. Özellikle de ev hanımları yaz kış üzerlerinden eksik etmezler yelekleri. Bu kadar çok kullanıldığı için de el örgüsü yelek modelleri oldukça değerlidir.

  El örgüsü yelek modelleri arasında en çok tercih edilen yelek modelleri de kış aylarında sakallı ipten yapılan yelek modelleridir. Kış aylarında hem sıcak tuttuğu hem de oldukça güzel bir görünüme sahip olduğu için özellikle genç bayanların ilk tercihleri arasında gelir sakallı ipten örme yelek modelleri.

  Bayan Örme Yelek Modelleri 2014 galerisi

  Yelek modellerinin kış ve yaz aylarına özel olarak tasarlandığını söylemiştik. Kış aylarında şiş ile örülen yelek modelleri ilk sıralarda gelirken yaz ayları ve ilk baharda giyilecek yelek modelleri için de birbirinden güzel motif ve işlemelerle süslü dantel yelek modelleri tercih edilir.

  En güzel örme yelek modellerinden bir tanesini de ben yapabilirim diyen marifetli eller için en güzel yelek örnekleri ve yapılışı oldukça basit olabilir. Ama bilmeyen bir hanım için de oldukça zorlanacağı modeller de mevcut. Bir başka örgü yazısında buluşmak dileğiyle…

       
    
 • Benzer Yazılar
  Sarı Papatyalı Banyo Takımı Örnekleri
  En Güzel Örgü Banyo Takımı Modelleri
  Pike Takımı Örnekleri 2014
  Pike Takımı Modelleri ve Örnekleri
  Kurdele Havlu Kenarı Örnekleri
  En Güzel Havlu Kenarı Örnekleri
  Halkalı Uzun Lif Örnekleri
  Uzun Lif Modelleri ve Örnekleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>