• Bayan Örgü Panço Modelleri ve Örnekleri

  Kış aylarının en güzel el işi modelleri arasında yer alan panço örneklerinden bayanlar için her yaşa uygun bayan örgü panço modelleri ve örnekleri örgü köşemizde.

  Kadınlar özellikle de kış aylarında bayılırlar örgü yapmaya. Kış aylarında hemen hemen çoğu hanımın elinde bir el işi modeli görmeniz mümkündür. Bu el işi modelleri arasında da genellikle kışlık kıyafetler gelir. Kışa özel örgü kazak, hırka, şal, atkı bere derken gözden kaçırdığımız ve son zamanlarda şal modellerinden daha fazla tercih edilen panço örnekleri yer alıyor.

  Daha önceki örgü yazılarımızda bebek panço modellerine yer vermiş ve bebekler için en güzel örgü panço örneklerini sizler ile buluşturmuştuk.   En Güzel Bebek Panço Örnekleri yazımızda birbirinden güzel panço örneklerine göz atabilir ve isteğiniz doğrultusunda bebek panço örneklerinden esinlenerek yetişkinler için de aynı örnekten yetişkin bayan panço örnekleri çıkarabilirsiniz.

  Bayan panço örneklerinde genellikle 3 numara tığ ile tığ işi panço örnekleri örebilirsiniz. Bunun yanı sıra panço modelinizin nasıl olacağına sizler de karar verebilirsiniz. Şiş ile örülen panço modellerinden iğne oyası panço modellerine bir çok örneği resim galerimizde bulabilirsiniz.

  En güzel bayan örgü panço modelleri ve örnekleri

  Bayan örgü panço modellerinin dışında isteyen hanımlar  Kışlık Şal Örnekleri 2014 yazımızdaki şal örneklerinden de esinlenebilirler. Dediğimiz gibi tercih tamamen sizlere kalmış.

   Örgü panço örnekleri yapılışı itibari ile şal modellerinden farksız olup sadece ufak tefek ayrıntıları vardır.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Bahara Özel İğne Oyası Şal Modelleri
  2017 En Yeni İğne Oyası Modelleri
  2017 Havlu Kenarı Örnekleri 5
  2017 Havlu Kenarı Örnekleri
  Yemeni Oyaları
  2015 Yeni Tığ Oyası Örnekleri
  Tığ İşi Bayan Örgü Bluz Modelleri
  Baharlık Örgü Bluz Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>