• Avize Modelleri 2014

  Oturma odanızdan, yatak odanıza, çocuk odasından mutfağınıza kadar her oda için en güzel avize modellerini derledik. İşte en güzel avize modelleri.

  Şimdi sıra ile evimizin odaları için nasıl bir avize modeli seçeceğimiz konusunda sizleri aydınlatmaya çalışalım.

  1. Oturma Odası Avize Modelleri:

  Oturma odanızdaki halı ve oturma grubu ile bütünleşecek bir avize modeli seçmeniz gerekmektedir. Kristal avize modelleri oturma odalarında en çok tercih edilen avize modelleridir. İlk tercihinizin kristal avize modeli olması gerekir.

  2: Salon Avize Modelleri:

  Salonlarda daha çok sarkıt avize modelleri tercih edilmekte olup salonunuzun büyüklüğüne göre birden fazla lamba barındıran daire şeklindeki avize modellerini tercih edebilirsiniz.

  3: Yatak Odası Avize Modelleri:

  Yatak odalarında avize modeli seçerken yatak odası takımı, nevresim takımı, halısı, perdesi ve tüm aksesuarları ile uyuşacak bir avize modeli seçmeniz gerekir. Yatak odası avize modelinde fazla bir gösteriş aranmaz. Onun için sade avize modelleri an çok tercih edilen avize modelleridir.

  4: Mutfak Avize Modelleri:

  Mutfak için avize modeli seçerken mutfak masanız ve mutfak dolabınız ile uyumlu bir avize modeli seçmeniz gerekir. En çok tercih edilen mutfak avize modelleri masanın üzerine gelecek yuvarlak dairesel avize modelleridir.

  5: Çocuk Odası Avize Modelleri:

  Çocuk odalarında avize modeli seçerken biraz daha rahat hareket edebilirsiniz. Çizgi film karakterleri ve çocuk odaları için tasarlanmış güzel avize modelleri bulmak mümkün. Yine de farklı bir avize modeli seçmek istiyorsanız metal avize modellerinden seçim yapmanız iyi olacaktır.

  Avizeler evin görünümüne en çok etki eden aksesuarlardan bir tanesidir. Gökyüzü için güneş ne ise ev için de lamba aynısıdır. Onun için ki lambalarımızı ne kadar süslersek dekorasyonumuz o kadar güzel ve şık olur. Hanımlar bu yüzden avize seçiminde oldukça hassas davranırlar.

  Avize modeli seçerken nelere dikkat edilmesi gerektiğini çok iyi bilirler. Her oda için farklı bir avize modeli olacağı gibi her zevk ve mobilya için de farklı avize modelleri mevcuttur. Avize modelini seçmeden önce hangi odamız için bir avize alacağımızı belirlememiz gerekir. İlk yapacağımız iş odamızın aksesuar ve mobilyalarına uygun bir avize modeli seçmek olacaktır.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Üç Boyutlu Manzara Desenli Duvar Kağıdı Modelleri
  Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri
  Gitar Orta Sehpa
  Modern Orta Sehpa Modelleri
  Tekerlekli Bebek Beşikleri
  Bebek Yatak ve Beşik Modelleri
  Koltuk Kırlent Örnekleri
  Tığ İşi Örgü Kırlent ve Yastık Örnekleri
 • 2 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. Merhaba. Beğendiğim avizeyi satın almak istiyorum. Acaba bu mümkünmü ve nasıl. Yardımcı olurmusunuz. Teşekekkürler.

  2. Beğendiğim avizeleri indirimli fiyattan nasıl alabilirim

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>