• Anne ve Babalar İçin Çocuk Eğitimi

  Sevgili anneler ve babalar, çocuklarınızın gelişiminde ne kadar rol alabiliyorsunuz? Onlar için ne kadar üzülüp ne kadar sevinebiliyorsunuz?

  Çocuklarımızı yetiştirirken onlara neler verebiliyoruz? Hep yakındığımız bir konu var ortak olarak. Peki ya nedir bu ortak konu çocuk gelişiminde… Bu ortak konu hiçbirimizin hoşuna gitmeyen çocuklarımızın asi hareketleridir. Peki ya bu hareketlerde bizler anne ve babalar olarak ne yapabiliyoruz. Yaptığımız tek şey şu olur. Biz anne ve babalarımız karşısında böyle değildik diyerek onları azarlamak.

  Gençliğimizin psikolojisinin bozulmasının altındaki sebepler nelerdir. Çok kıymetli yarım saatinizi ayırarak aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ediyoruz. Anne ve babalar izleyin ve uygulamaya koyun denilenleri. Her şey için daha fazla gecikmeden bir şeyler yapmakta fayda var.

  Anne ve Babalar İçin Çocuk Eğitimi

       
    
 • Benzer Yazılar
  2017 Anneler Günü
  Anneler Gününe Özel
  Çocuklarınızla Kaliteli Zaman Geçirin
  Yaz Tatilinde Çocuklarla Birlikte Neler Yapılabilr
  Yaz Tatili İçin Anne ve Babalara Tavsiyeler
  En Güzel Şiirler
  En Güzel Aile Şiirleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>