• Amigurumi Oyuncak Modelleri

  Amigurumi Oyuncak Modelleri, Amigurumi Nedir, Amigurumi Nasıl Yapılır, Amigurumi Örnekleri, Amigurumi Oyuncak Yapılışını bu makalemizde bulacaksınız.

  Tığ ile yapılan oyuncak modellerini amigurumi deniliyor. Biz de sizler için en yeni amigurumi modellerini bir araya getiriyoruz.

  Geleneksel tığ işi örgü oyuncak modellerinden oluşan amirugumi aslında tığ işi örgü oyuncak modellerinin kısa adıdır. Tığ ile yapılan örgülerin içleri doldurularak yapılan amigurumi son yıllarda oldukça yaygınlaşmıştır. Özellikle marifetli anneler çocukları için birbirinden güzel amigurumi örnekleri ortaya koyarak çocukları için sağlıklı birer oyuncak tasarımcısı olmuştur.

  Amigurumi örme tekniklerinin neler olduğunu merak ediyorsanız. Genelde amigurumi örnekleri sihirli halka tekniği ile başlar ve sık iğne tekniği kullanarak devam eder. Amigurumi örnekleri tamamlandıktan sonra iğne ve ip yardımı ile göz, burun, kaş gibi desenler yapılarak oyuncak tamamlanır.

  Amigurumi bebek modellerinden, amigurumi hayvan modellerine sizler için birbirinden güzel ve değişik amigurumi modellerini bir araya getiriyoruz.

  Amigurumi Oyuncak Modelleri yapımı oldukça meşakkatli olmakla birlikte bir o kadar da sabır isteyen bir iştir. Ama sonuçta ortaya çıkan amigurumi oyunlar ile çocuklarınızın yüzlerindeki tebessüm her şeye değecektir.

  Amigurumi Oyuncak Modelleri

  Amigurumi oyuncakları ilgisini çeken ve bunu yapmak için yeterli vakti olmayan hanımlar Örgü Pelüş Oyuncak Modelleri makalemizdeki örnekleri inceleyerek sipariş verebilirler.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>