• 6. İstanbul Moda Konferansı

  İstanbul Giyim ve Sanayicileri Derneği tarafından bu yıl 6. sı düzenlenecek olan 6. İstanbul Moda Konferansı 8-9-10 Mayıs 2013 tarihleri arasında Shangri-la Bosphorus Hotel‘de başlıyor.

  Dünya’da hazır giyimde bir trend oluşturan ülkemizde Türkiye Giyim ve Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı’nın Konferans davet metni:

  “Ülkemizin ve sektörümüzün tanıtımında önemli bir yeri olan İstanbul Moda Konferansımız da birbirinden değerli yerli ve yabancı konuklarımı ağırlayacağız. Moda, marka, tasarım, aksesuar, perakende dayanışmasını içerisinde barındıran etkinliğimize bu yıl Alexander McQueen‘in CEO ve Yönetim Kurulu Başkanı Jonathan Akeroyd, ünlü moda gazetecisi-tarihçisi Colin Mc Dowell ve Italian Grup Miroglio’nun CEO’su Giuseppe Miroglio konuşmacı olarak katılacaklar.

  ”Moda ve Trendler”, tüm dünyada milyonlarca firmanın kullandığı günün moda renklerini belirleyen PANTONE‘ den EMEA Bölgesi Yöneticisi Carola Seybold ve önümüzdeki dönem moda trendlerini belirleyen dünyaca ünlü WGSN‘ den Kreatif Kurul Başkanı Catriona MacNab‘in katılımları ile bir oturumda tartışılacaktır.

  Konferansın olmazsa olmazı Tedarik Oturumunda bu yıl; İngiltere’den iki önemli tedarik firması üst düzey yöneticileri bizimle olacak. Sprint Near East Manufacturing Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Genel Müdürü Esra Ercan Taşören Moderatörlüğünde yapılacak oturuma; Birleşik Krallık’ın en büyük marketler zinciri olan Sainsbury’s Direktörü James Brown ve Debenhams Global Tedarikten Sorumlu Direktör Adam Creasey konuşmacı olarak yer alacaklar.

  Pamuklu ürünlerin Türkiye ve dünyadaki kullanımını içeren çarpıcı güncel bilgilerin yer alacağı Cotton Council International Türkiye Program Direktörü Marsha Powell‘ un sunumu oldukça ilginizi çekecek.

  Bloomberg HT Ekonomi Koordinatörü Özlem Dalga‘nın moderatörlüğünde gerçekleşecek Ekonomi Oturumunda, Coface Sigorta A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Belkıs Alpergun‘nun yanı sıra birbirinden ilginç konu ve konuşmacıları ağırlayacak

  İlginizi çekeceğine inandığımız bir diğer oturumumuz: Hep İhracat mı, hep mağazacılık mı, yoksa ikisi bir arada mı ? Türk hazır giyim sektörünün temsili markalarından Roman Hazır Giyim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Turgut TOPLUSOY moderatörlüğünde gerçekleştirilecek oturumda; Kiğılı Giyim Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı, APS Tekstil ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Osman Benzeş  ve Desa Deri San. Tic.A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Melih Çelet yer alacaklar.

  Astaş – Juki’ nin distribütörlüğünde ülkemizde satışa sunulan Style Shoots cihazının tanıtımını Yeni Nesil Fotoğraf Stüdyo’sunun Yaratıcı ismi Maurits Teunissen‘den dinleyeceğiz. Sunumunu merakla bekliyoruz

  Yurt içinde ofisi bulunan alım ofisleri ile Türkiye’ de ofisi olmayan yurt dışından gelecek yeni alım gruplarını ikili iş görüşmeleri (B2B) ve özel randevularla sizlerle bir araya getireceğiz.

  Ürünlerinizi sergileyebileceğiniz özel kapsül stantlarınızda, yurt içinde ofisi bulunan alım ofisleri ile Türkiye’ de ofisi olmayan yurt dışından gelecek yeni alım grupları ile B2B (ikili iş görüşmeleri) randevularında sizleri bir araya getirerek yeni iş imkanları yaratacağız.

  Her zamanki sürpriz konuk ve oturumları ile açılış gecesinden, kapanış saatine kadar, dopdolu geçecek 6. İstanbul Moda Konferansı çok konuşulacak.

  Sizi konferans destekçilerimiz arasında görmekten memnuniyet duyacağız.”

  Saygılarımızla,

   

  Cem Negrin
  Yönetim Kurulu Başkanı
  Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği

       
    
 • Benzer Yazılar
  2016-Kına-Gecesi-Abiye-Elbise-Modelleri-3
  Kına Geceleri Için Şık Abiye Modelleri
  Tül Dekolteli Gecelik Modelleri
  Fantazi Gecelik Modelleri
  İstanbul Tiyatro Festivali Yüzleşme
  22. İstanbul Tiyatro Festivali ve Oyunlar Listesi
  2019 Armine Pardesü Modelleri (14)
  2019 Armine Pardesü Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>