• 2019 Resimli Yılbaşı Mesajları

  Yeni yıl yeni umutlar, yeni hayaller… Sevdikleriniz için en güzel resimli yılbaşı mesajları ile yeni yıllarını kutlamak için doğru yerdesiniz.

  Yeni yılda herkes birbirine en güzel yılbaşı mesajları göndermek için adeta birbiri ile yarışır. Eşinize, sevgilinize, iş arkadaşlarınıza, büyüklerinize, akrabalarınıza kısacası herkese gönderebileceğiniz yeni yıl resimli mesajları hazırladık. İçlerinden size en uygun olanı seçerek sevdiklerinize gönderebilir ve onların yeni yıllarını kutlayabilirsiniz.

  Bir resim bazen birden fazla cümlenin anlatamadığı duyguları ifade etmeye yarar. İşte bizlerde bu felsefe ile yola çıkarak hem resim hemde mesajı bir araya getirdik.

  Yeniyıl dilekleri arasında neler gelir? Yeni yılda herkes yeni bir sayfa açmak ister… Yepyeni umutlar, hayaller, beklentiler… Ama herkesin isteyeceği ortak dilekler vardır. Bunların başında da sağlık, mutluluk, sevgi, para, huzur ve aşk gelir… Bizde bunlardan yola çıkarak herkesime hitap edebilecek ortak bir yılbaşı mesajı hazırladık.

  En Güzel Yılbaşı Mesajları

  Cebinizin para, gönlünüzün huzurla dolduğu, kalbinizin aşk ile attığı, sağlıklı ve mutlu nice güzel yıllara… Mutlu yıllar…

  Sevgiliye Yeni Yıl Mesajı 

  Sevgiliye söylenecek en güzel yeni yıl mesajları arasında sevginizden bahsetmek ve sevginizin yıllar geçtikçe tıpkı bir şarap gibi değerleneceğini ifade etmek olacaktır. Bu konuda gönül ister ki sizler için bir dünya mesaj yazalım. Sevgiliye yazılan en güzel mesaj gönülden gelen bir söz dizimi olmalıdır diye düşünüyoruz. Her gönül kendi sözlerini kendi seçmekte maharetlidir. Yeter ki onu kullanmayı bilin.

  Seninle sevgi dolu bir yılı daha geride bırakmanın verdiği mutlulukla yeni yılını kutluyorum… Daha nice güzel yıllara seninle birlikte girmek umuduyla… Mutlu yıllar sevdiğim…

  Arkadaşa Yeni Yıl Mesajı 

  Arkadaşlar için en güzel yılbaşı mesajları arasında ise yıllar geçtikçe azalmayacak ve artacak vefadan bahsedilebilir. Ahde vefa arkadaşlığın olmazsa olmazları arasında gelir. Onun içindir ki arkadaşlarımızdan vefalı olmalarını bekleriz.

  İyi günümde ve kötü günümde hep yanımda olan vefalı arkadaşım, yeni yılını kutlar, sağlık ve esenlikler dilerim…

  Aileye Yeni Yıl Mesajı 

  Aile büyükleri için yılbaşı mesajı ise bağlı bulunduğumuz ailenin bir ferdi olmaktan duyduğumuz onur ve gururu yansıtmalıdır. Aileye bağlılığımızı belirten mesajlar aile bireylerinin beğenisini kazanacaktır.

  Böyle büyük bir ailenin bir ferdi olmaktan her zaman kıvanç duydum. Mutlu yıllar benim güzel ailem…

  2019 Resimli Yılbaşı Mesajları

  Yılbaşı ağacı süslemek için Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

  Tabi ki yılbaşı gecelerinin en eğlenceli oyunlarından biri olan Tombala için Tombala Nedir Tombala Nasıl Oynanır yazımızda kuralları ve nasıl oynandığı yer almaktadır.

  İyi eğlenceler… Mutlu Seneler…

       
    
 • Benzer Yazılar
  Tığ İşi Bayan Örgü Bluz Modelleri
  Baharlık Örgü Bluz Modelleri
  Yılbaşı Hediye Tavsiyeleri
  Yılbaşı Hediye Tavsiyeleri
  2019 Resmi Tatil Günleri
  2019 Resmi Tatil Günleri
  Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir
  Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>