• 2019 En Güzel Patik Örnekleri

  Yaz kış ayağınızdan çıkarmayacağınız, çeyiz sandıklarınızı süsleyecek 2019 yılının en yeni ve en güzel patik örnekleri ile karşınızdayız.

  Özellikle genç kızların çeyizlerini süsleyen, çeyiz bohçalarında yer alan en değerli el emeği göz nuru ürünlerin başında gelir patik örnekleri. Bizler de bunu düşünerek, kış aylarında en çok ne yapılır diye araştırdık. Soğuk kış günlerinde ayaklarınızı ısıtacak birbirinden güzel farklı patik örneklerini sizler için bir araya getirdik.

  Tığ işi patik örneklerinden, tunus işi patik örneklerine renk renk desen desen patik örneklerini sizlerle buluşturuyoruz.

  Patik örnekleri yapılışı itibari ile biraz emek isteyen bir süreçtir. Ama ortaya çıkan ürün açısından verdiğiniz emeğe değecek olması sizleri son derece mutlu edecektir.

  Son yıllarda oldukça moda haline gelen babet patik modelleri de yine en şık patik modelleri arasında yer almaktadır. El emeği göz nuru bir babet. Hem örgü hem babet. İkisini aynı anda düşünmek bile ne kadar güzel. Birde oldukça kullanışlı olması.

  Patik modelleri deyince akla ilk olarak motifler ve desenler gelir. Patik örneklerinde en çok kullanılan motif ise hiç kuşku yok ki çiçek motifleridir. Yine patik örneklerimizde birbirinden güzel çiçekli patik örneklerini de bulabileceksiniz.

  Çiçek motiflerinden sonra en çok kullanılan ise fiyonklu patik örnekleridir. En az çiçekli patik örnekleri kadar şık görünüme sahip olan fiyonklu patik modelleri sizleri bekliyor.

  Keçe tabanlı patik örnekleri denemediyseniz bence artık değişik örnekler deneme zamanı gelmiş demektir. Keçeden bir babet tabanı yaparak işe koyulabilirsiniz. İsterseniz de bir ayakkabıcıdan ayakkabı tabanı satın alarak üzerine patiğinizi örebilirsiniz. Keçe tabanlı patik örnekleri eminiz ki çok hoşunuza gidecek.

  2019 En Güzel Patik Örnekleri

  Hediye bir patik yapacaksanız ve ayak numarasını kestiremiyorsanız. Sizler için en güzel patik örnekleri bağcıklı patik modelleri olacaktır. İster kendi ipinden isterseniz de bir kurdeleden bağcık yaparak çok güzel bağcıklı bir patik modeli tasarlayabilirsiniz.

  Çocuklarınız için patik örnekleri istiyorsanız En Yeni Bebek Patik Modelleri , Kız Bebek Patikleri 2014 , Erkek Bebek Patikleri 2014 makalelerimizde yer alan  örnekleri de inceleyebilirsiniz.

  2013 yılından bu yana en çok okunan ve en çok beğenilen modellerimizin yer aldığı 2013 En Güzel Patik Modelleri ve Örnekleri makalemize de bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

   

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>